Bolesne rozstanie w „Przyjaciółkach”. Janek rzuci niewierną Zuzę? Jedno zdjęcie wszystko zdradziło!

Jeśli śledzicie Przyjaciółki od początku to doskonale wiecie, jak trudno było usidlić Zuzę (Anita Sokołowska). Przebojowa i samowystarczalna pani dyrektor wreszcie założyła rodzinę! Jej szczęście nie potrwa jednak długo.

Zuza z Przyjaciółek długo szukała swojego miejsca na ziemi. Ba, była nawet przekonana, że lepsze jest życie w pojedynkę! Miewała przelotne romanse, ale raczej należała do zatwardziałych singielek. W końcu coś się zmieniło. Zuza zakochała się w Janku (Marek Bukowski), przyjęła jego oświadczyny, urodziła mu syna i wzięła z nim ślub. Miało być jak w bajce, ale producenci serialu jak zwykle musieli wszystko zepsuć.

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

W 12. sezonie Przyjaciółek Zuza i Janek wzięli romantyczny ślub w ogrodzie. To była szalenie wzruszająca chwila. Markiewicz z wyrokiem śmierci ledwo dotarła na ceremonię. Pan młody zniósł ją z sypialni na piętrze i w gronie najbliższej rodziny przysięgał jej nieskończoną miłość. Potem jednak wszystko zaczęło się sypać. Zuza wyjechała do USA na eksperymentalną terapię leczącą nowotwór piersi. W tym czasie Janek zdradził ją ze swoją wspólniczką (w tej roli Tamara Arciuch).

Markiewicz nie była lepsza. W chwili uniesienia – już po powrocie z terapii – wskoczyła do łóżka swojemu lekarzowi (Łukasz Konopka). Janek dowiedział się o zdradzie i był gotów ją zostawić. Zapomniał chyba o tym, że sam nie był święty… Ostatecznie zakochani pogodzili się. Ale co czeka ich w premierowych odcinkach serialu Przyjaciółki?

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Janek zostawi Zuzę?

W 14. sezonie Przyjaciółek Zuza i Janek znów będą próbowali naprawić swoje małżeństwo. Problem tylko w tym, że przeszkodzi im Igor (Stefan Pawłowski). Młodszy brat Janka pojawi się w jego domu bez zapowiedzi. Szybko zorientujecie się, że lekkoduch nie ma z bratem dobrych relacji. Za to Zuza stanie w obronie muzyka. Kto wie, może nawet się w nim zakocha? W końcu to bardzo przystojny mężczyzna! I w dodatku zupełnie inny niż poważny i wiecznie oficjalny Janek…

O tym jak potoczą się losy bohaterów dowiemy się jesienią w Polsacie. Jednak jedno zdjęcie, które trafiło właśnie na oficjalny profil produkcji wywołało nie lada zamieszanie. Fani twierdzą bowiem, że wygląda, jakby Zuza i Janek właśnie ze sobą zrywali! Inni natomiast piszą, że to wygląda na randkę… Zdania są podzielone, ale jedno jest pewne – producenci zadbali o to, żebyśmy nie nudzili się przed telewizorami!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!


×
×