Bożena z „Barw szczęścia” w ciąży? Zdradzi męża, żeby mieć dziecko? Wiemy, co planuje!

W Barwach szczęścia Bruno (Lesław Żurek) jest bezpłodny, a jego żona Bożena (Marieta Żukowska) marzy o dziecku. Co zrobią, żeby spełnić marzenie o potomku? Stańska już ma plan!
Para z serialu "Barwy szczęścia" skorzysta z zabiegu in vitro! Ciekawe, co na to władze Telewizji Polskiej?

Bożena i Bruno z Barw szczęścia spełnią swoje największe marzenie i zostaną rodzicami? Bezpłodny Stański już dawno porzucił nadzieję na założenie rodziny. Czuje też, że rozczarował ukochaną, która pragnęła potomka. Na szczęście żona Stańskiego znajdzie świetne rozwiązanie!

Dowie się bowiem, że Iza Małek (Agnieszka Warchulska) została mamą, bo skorzystała z kliniki leczenia niepłodności, w której Łukasz (Michał Rolnicki) zdeponował swoje plemniki. Sytuacja wydaje się zawiła, ale Bożena będzie rozemocjonowana:

 Taka klinika mogłaby być szansą również dla nas! – powie szczęśliwa.

Nie chcę, żebyśmy znów żyli płonną nadzieją – Bruno szybko ostudzi entuzjazm żony.

Widząc jednak minę ukochanej szybko zmięknie:

Dobrze… Co nam szkodzi? Spróbujmy – doda po chwili.

Wygląda więc na to, że w nadchodzących odcinkach Barw szczęścia Bożena i Bruno zostaną rodzicami. Pytanie tylko, do kogo będą należały plemniki, z których skorzystają? Czy ojcem ich dziecka także będzie Łukasz?

Stańscy nie są już najmłodszą parą, nie przysługuje im refundacja zabiegu, ale stać ich na to, by za in vitro zapłacić. Jednak szanse na powodzenie procedury maleją z wiekiem rodziców. Żeby jednak doczekać się wymarzonego maleństwa mogą pójść inną drogą – adoptować jakiegoś maluszka, którego biologiczni rodzice nie chcieli wychowywać. Takie dziecko wnieść może do ich związku wiele pozytywnej energii. Oczywiście jeśli Stańscy przebrną przez skomplikowane i długo trwające procedury adopcyjne.

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?


×
×