×

Bruno z „Na Wspólnej” uzależni się od amfetaminy! Czy ktoś wyciągnie go ze szponów nałogu?

Najpierw walczył z narkotykami w swoim klubie, a teraz sam z nich skorzysta. Dlaczego? Będzie chciał za ich pomocą odegnać zmęczenie. Bruno (Dawid Czupryński) z Na Wspólnej tak bardzo przyzwyczai się do amfetaminy, że nie będzie mógł bez niej żyć. I wpadnie w kolejną pułapkę – uzależnienia.

W nowych odcinkach Na Wspólnej Bruno wróci rankiem do domu po całonocnej pracy w klubie kompletnie wykończony. Wyżali się Norbertowi (Michał Malinowski), że już nie ma siły, a musi pracować. W domu nawet nie będzie miał czasu, żeby się porządnie odświeżyć, bo zadzwonią do niego z pracy. I Bruno będzie musiał szybko wracać, choć oczy same mu się zamykają i ledwo kontaktuje. Gd jednak wybierze się do łazienki, przypomni sobie o „prezencie” od dilera z klubu. Z wdzięczności, że może działać w takim miejscu, diler wręczył mu paczuszkę z działką amfetaminy. Bruno pomyśli, że to idealny moment, by z prezentu skorzystać. Szybko więc wciągnie biały proszek i błyskawicznie zregeneruje się. W takim stanie będzie mógł pracować niezwykle wydajnie wiele godzin. Gorzej, gdy narkotyk przestanie działać i Bruno znów .poczuje się zmęczony. Nie zastanawiając się, poprosi dilera o kolejną działkę…

I wygląda na to, ze chłopak, który do tej pory był zdecydowanym przeciwnikiem wspomagaczy, uzależni się od nich. Amfetamina będzie mu dawać poczucie kontroli nad wszystkim, niezwykłą jasność umysłu i gotowość do wielogodzinnej pracy. Niestety, gdy przestaje działać, już nie jest tak przyjemnie. Efekty działania amfetaminy utrzymują się przeciętnie około 2-3 godzin, choć oczywiście dużo zależy od przyjętej dawki. Zażycie amfetaminy może spowodować nie tylko nieprzyjemne uczucia w rodzaju dreszczy na całym ciele czy przyspieszonego tętna i zwiększonego ciśnienia oraz napadów agresji. Zażywający ten narkotyk ma jadłowstręt. Zwiększone spożywanie amfetaminy może spowodować skrajne wyczerpanie oraz spadek potencji. I oczywiście uzależnienie. Ciekawe, czy Bruno będzie próbował walczyć z nałogiem, czy z jego powodu stoczy się na dno. O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach serialu Na Wspólnej.

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w „Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję

Zobacz: Znamy datę wielkich premier: “M jak miłość”, “Barw szczęścia” oraz “Na dobre i na złe”. Na widzów czeka prawdziwa niespodzianka!

Zobacz: Samobójstwo w “Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U?

Może Cię zainteresować