Były mąż Moniki Zamachowskiej dostał rolę w hitowym serialu TVP2. Lucas nieźle namiesza w „M jak miłość”!

Nowy tajemniczy Belg Lucas pojawi się w premierowych odcinkach M jak miłość po wakacjach. Tajemniczego biznesmena, związanego z wątkiem Kamila Gryca ( Marcin Bosak) zagra 61-letni Will Richardson, pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej.
Monika Zamachowska

W M jak miłość po skomplikowanej operacji neurologicznej, na którą pieniądze dali kuzyni Kamila, Skalscy, prawnik dojdzie do siebie. Postanowi zawalczyć o uczucia pięknej Magdy (Anna Mucha). Marszałkówna jest co prawda po słowie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Ale do Gryca ma ogromny sentyment – w końcu był jej pierwszym mężczyzną. A teraz jako rekonwalescent potrzebuje czułej opieki.

Jednak już po wakacjach okaże się, że Kamil prowadzi jakieś szemrane interesy ze swym belgijskim wspólnikiem. Kamil przedstawi więc Colina Lucasa zarówno Budzyńskiemu, jak i Wernerowi (Jacek Kopczyński). W rolę Belga wcieli się Amerykanin, Will Richarson jest on nie tylko amerykańskim podróżnikiem, ale reż dziennikarzem i pisarzem. Z Polską łączy go była żona – Monika Zamachowska (dawniej właśnie Richardson).

– Od dawna myślałem o pracy w przemyśle filmowym i nawet zagrałem w filmie. Zawsze pragnąłem spróbować jak największej ilości rzeczy, by być lepszym pisarzem. Byłem już rockmanem, poetą, a teraz jestem aktorem – powiedział w wywiadzie.

Wiadomo, ze Richardson przeprowadził się do Polski, a jego wątek w M jak miłość jest dość rozbudowany i będzie jednym z najważniejszych w nowym sezonie serialu. Podobno była żona bardzo kibicuje aktorskim zapędom swego pierwszego męża. Mimo to raczej nie należy sądzić, by jego umiejętności przerosły te trzeciego męża pani Moniki, czyli Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor jest wszak wykładowcą warszawskiej Akademii Teatralnej, ale może na rolę w M jak miłość – najchętniej oglądanym polskim serialu by się skusił. Widzowie mieliby z tego tytułu niewątpliwie sporo uciechy. Bo Zamachowski przestał ostatnio unikać seriali – niedawno widzieliśmy do w W rytmie serca oraz w Echu serca. Niewątpliwie pojedynek aktorski obu mężów Moniki Zamachowskiej byłby serialowym wydarzeniem sezonu.

Zobacz: Skandal w „M jak miłość”! Marek Mostowiak będzie w Polsce, ale nie odwiedzi matki ani córki! To załamie Barbarę

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do “M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!


×
×