Chora psychicznie Malwina z „Barw szczęścia” zrujnuje Adamowi życie! Wanda odejdzie od niewiernego męża?

Malwina (Joanna Gleń) z Barw szczęścia kompletnie oszaleje, gdy prześpi się z żonatym wciąż Adamem (Marcin Kwaśny). Czy ta chora miłość nie zniszczy życia także żonie mężczyzny Wandzie (Agnieszka Przepiórska)? 

Malwina z Barw szczęścia od dawna jest chorą osobą. Cierpi na chorobę afektywną-dwubiegunową, która powoduje u niej stany maniakalno-depresyjne. Kiedy bardzo się denerwuje, a stres ją zżera, choroba niestety się pogłębia i Malwina nad sobą po prostu nie panuje. Nic dziwnego, że po namiętnych chwilach bardzo źle przyjmie deklaracje kochanka, że ten nie chce jednak z nią być, bo nie chce zostawić żony. Wszystko to dlatego, że bardzo współczuje Wandzie.

Żona Adama tak bardzo cierpiała po śmierci ich córki Mii (Maria Ruddick), że pogrążyła się w depresji, straciła kontrolę nad sobą i porwała niewinną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Zrozumiała jednak swój błąd i przeprosiła męża za swe karygodne i bardzo groźne zachowanie. Niewiele przecież brakowało aby jej ofiara zupełnie niepotrzebnie straciła życie!

Gdy tylko Malwina o tym wszystkim się dowie, wykrzyczy byłemu kochankowi, że nie ma takiej rzeczy, której by nie zrobiła, by go przy sobie zatrzymać. Nie powstrzyma jej nawet Wanda, która zaatakuje rywalkę i nazwie ją „podstępną dziwką”! Ale… Adam pozostanie niewzruszony.

Dotarło do mnie, że jeśli pójdziemy o krok dalej, to zranimy wiele osób – oświadczy kochance.

Ta jednak po prostu zignoruje jego słowa.

Nie ma odwrotu, przynajmniej dla mnie, ja już się nie cofnę. Dobrze zrobiłeś, że jej powiedziałeś. Tak było trzeba. Teraz jest ciężko, ale wszystko się ułoży, zobaczysz – wyszepcze Adamowi.

A potem wpadnie w furię i poprzysięgnie, że zrobi wszystko, by kochanek jej nie zostawił. Do czego jest zdolna wariatka z Barw szczęścia? Czy przebije porywaczkę Wandę na przykład pozbawiając życia, i to niekoniecznie w afekcie, rozdartego miedzy dwiema kobietami Adama.

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×