Chyłka. Kasacja: Postanie trzecia część serialu! Co wydarzy się w życiu głównej bohaterki?

To już pewne. Powstanie trzeci sezon serialu Chyłka. Kasacja. Drugi świetnie ogląda się na player.pl!
Magdalena Cielecka - spotkanie prasowe serialu "Chyłka. Kasacja"

Fani książek Remigiusza Mroza już zacierają ręce! Wiadomo już, że ekranizacja jego powieści będzie miała ciąg dalszy.

Zobacz: Ruszyły prace na planie serialu „Chyłka: Kasacja”. Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

Drugi sezon jest dla mnie ciekawszy niż pierwszy. Chyłka ma problem z tym jak ugryźć nową sprawę. Zastanawia się czy będzie w stanie ją wygrać, a przecież jest stworzona do wygrywania… Każda przeszkoda i problem jest dla niej wyzwaniem. Drugi sezon pokazuje nam Chyłkę trochę słabszą, a pojawiające się wokół niej nowe postaci generują inną temperaturę i inną potrzebę komunikacji – mówiła podczas spotkania prasowego odbiorczyni głównej roli, Magdalena Cielecka.

Co będzie się działo w 2 sezonie serialu? Chyłka. Kasacja skupia się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen (Artur Żmijewski), żąda by sprawą zajęła się prawniczka od spraw nie do wygrania Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Tym razem jednak w sprawę zostaną uwikłani bliscy pani mecenas. W trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop). Jego zacieśniające się relacje z Chyłką będą kłopotliwe szczególnie dla aplikanta Joanny, Zordona (Filip Pławiak). Chłopak jest w niej zakochany, ona w nim też, ale stara się zagłuszyć to uczucie zarówno pracą, jak i alkoholem oraz romansem ze Szczerbińskim, który jest w podobnym co Chyłka wieku. Możemy spodziewać się dość odważnych scen między tym dwojgiem bohaterów: w książce bowiem prawniczkę i policjanta połączył namiętny romans.

Sprawdź: „Chyłka. Kasacja” już od listopada w serwisie Player.pl. Będzie można oglądać za darmo online?

Na razie na player.pl można zobaczyć cztery z sześciu odcinków serialu. Są one dostępne odpłatnie. Natomiast serial pokaże także TVN wiosną 2020.

Wiadomo też, co zmieni się w 3 sezonie. Już zapowiedziano, ze kancelaria zmieni siedzibę. I że będzie pokazane jak główna bohaterka, grana przez Magdalenę Cielecką, coraz bardziej pogrąża się w alkoholizmie!


×
×