„Chyłka: Kasacja” już od listopada w serwisie Player.pl. Będzie można oglądać za damo online?

Fani serialu Chyłka z Magdaleną Cielecką w roli tytułowej już mogą zacierać ręce: pierwszy odcinek będzie dostępny na player.pl już 15 listopada. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Kordiana Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu!
Ruszyły prace na planie serialu "Chyłka: Kasacja". Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

Druga seria Chyłka – Kasacja będzie się składała z sześciu odcinków – pierwszy można obejrzeć bezpłatnie. Drugi zostanie udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty.

Zobacz: Zemsta zza grobu. W „M jak miłość” martwy Artur zniszczy interes Marcina Chodakowskiego

Chyłka – Kasacja skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Czy Langer zdoła nakłonić właścicieli kancelarii do powierzenia sprawy Chyłce, mimo że ta złamała tajemnicę adwokacką? Jedno jest pewne – Chyłka ponownie stanie do walki! Jednak tym razem łatwo jej i Zordonowi (Filip Pławiak), bo, jak sugeruje tytuł, postępowanie będzie się toczyło w coraz to wyższych instancjach, aż do kasacji, rozpatrywanej przez Sąd Najwyższy. A Langer okaże się wyjątkowo trudnym i podstępnym klientem.

Zobacz: Ruszyły prace na planie serialu „Chyłka: Kasacja”. Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

W trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop). Jego relacje z Chyłką będą kłopotliwe szczególnie dla Zordona (Filip Pławiak). W książkach, na postawie których jest realizowany serial, ta prawniczka i policjant mają ze sobą romans. Jednak Chyłka, zmagająca się z chorobą alkoholową, mimo starań Szczerbińskiego o to, by ich relacja była czymś więcej niż tylko przygodnym seksem uprawianym, by odreagować procesowe emocje, nie będzie chciała się z nim bliżej wiązać. Dlaczego? Może dlatego że, choć nie chce tego przyznać, jednak kocha swego młodego aplikanta?

Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze wątek z pierwszego sezonu. Chyłka wyznała Zordonowi, że w dzieciństwie była molestowana przez przyjaciela jej ojca za jego przyzwoleniem. Teraz z pewnością ten wątek znów zostanie pociągnięty.

Zobacz: Nina oszaleje! Powie Asi o ciąży i zagrozi śmiercią, żeby mieć Leszka tylko dla siebie

W obsadzie drugiego sezonu znalazła się plejada polskich gwiazd: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.


×
×