×

Ciąża Marzenki z „M jak miłość” w cieniu dramatu. Andrzejek straci dorobek całego życia!

Jesienią w M jak miłość spełni się największe marzenie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), ale dojdzie też do wielkiej tragedii. Poznaj szczegóły nowych odcinków serialu o mieszkańcach Grabiny.

Jesień w M jak miłość będzie bardzo emocjonująca. Choć wielu bohaterów zmagać się będzie z ciężkimi chwilami, to Marzenka w końcu odetchnie z ulgą. Okaże się, że Lisiecka jest w upragnionej ciąży! O wszystkim jako pierwsza dowie się Ula (Iga Krefft) to ona kupi koleżance test ciążowy.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

W 1457 odcinku M jak miłość Marzenka postanowi przekazać ukochanemu radosną nowinę. Wybierze jednak zły moment, by powiedzieć mężowi o ciąży. W tym samym momencie w ręce siłacza trafi lokalna gazeta, w której szczegółowo będzie opisany przekręt cwanego dewelopera. Dokładnie tego, od którego Andrzejek kupił dom! Miał tam zamieszkać z Marzenką i dziećmi, o których zawsze marzyli… Poczuje, że zawiódł. Jako mąż, partner, głowa rodziny.

Zobacz: Ciąża w “M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

Wieść o potomku jednak tak go ucieszy, że będzie w stanie na moment zapomnieć o pieniądzach, które utopił na zakup domu. Lisiecki długo odkładał, by móc zapewnić bliskim dach nad głową. Teraz nie ma nic… Pieniędzy, ani domu. Ma za to wizję szczęśliwej, pełnej rodziny. To przecież ważniejsze! Pytanie tylko, czy zakochani będą rozglądać się za nowym lokum? Czy wychowają maluszka w siedlisku? O tym, jaką decyzję podejmą dowiemy się już jesienią w nowych odcinkach M jak miłość.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach: Katia urodzi dziecko Łukasza i wychowują je sama? Zerwie z Łukaszem, gdy pozna jego plany!

Może Cię zainteresować