×

Co narkotyki potrafią zrobić z człowiekiem? Przekonamy się o tym na przykładzie Gawrona z „Barw szczęścia”

Był taki sympatyczny, a teraz jest przykładem na to, co narkotyki mogą zrobić z celebrytą. Po wakacjach w Barwach szczęścia piosenkarz Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz) nadal będzie uzależniony od narkotyków. Stwierdzi, że na głodzie nie może pracować, bo nie jest kreatywny…

Muzyk z Barw szczęścia już nie może wytrzymać bez wspomagania, a będzie jeszcze gorzej! W pierwszym powakacyjnym odcinku, który TVP2 pokaże 16 sierpnia, Gawron po prostu zacznie mocno wariować. Wiadomo, jak to człowiek na głodzie. Nic nie będzie a nim robić wrażenia, liczyć się będzie tylko stan po zażyciu białego proszku. I gdy Żabcia (Hanna Klepacka) oznajmi, że pazerna menadżerka ze Stanów Zjednoczonych będzie wściekła, gdy nie dostanie od niego odszkodowania w wysokości- bagatela- stu tysięcy dolarów, po Ryśku spłynie to jak po kaczce.

Gdy Ryszard uda się na nagrania do talent show Marioli (Agnieszka Mrozińska), stwierdzi sam, że do niczego się nie nadaje. I nic nie będzie potrafił robić, tylko myśleć o narkotykach i euforii po nich. Rysiek przekona się na własnej skórze jak groźny i niszczący dla twórcy jest głód narkotykowy. Jednak Gawron nie będzie miał siły by walczyć z chęcią sięgnięcia po substancje odurzające. Będzie się wściekał, aż w końcu uczynna Mariola zrozumie, że Rychu nie jest sobą, bo pilnie potrzebuje dopalacza.

Nie będzie w stanie zapanować nad swoim gniewem, każda mała rzecz będzie go wściekać, a Mariola szybko zrozumie, że Gawron potrzebuje „dopalacza”. Ale nie zaoferuje mu wcale niczego nielegalnego. Postanowi go uspokoić. Ciekawe, czy uda mu się utrzymać Gawrona w studio bez narkotyków. No i czy Rysiek popadnie w głębokie uzależnienie, czy może wyrwie się z narkotykowego błędnego koła?

Zobacz: Chora psychicznie Malwina z „Barw szczęścia” zrujnuje Adamowi życie! Wanda odejdzie od niewiernego męża?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Może Cię zainteresować