Kasia Cichopek z mężem dostali program w TVP! To będzie hit na miarę „Jak oni śpiewają”!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są parą idealną. 11 lat po ślubie zgodzili się wziąć udział w ważnym projekcie, którego efekty zobaczymy już jesienią w TVP. Co za niespodzianka!
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek jest partnerką i żoną idealną. I to nie tylko w życiu prywatnym, ale także w serialu M jak miłość, gdzie gra wierną kompankę Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek) niemal od początku istnienia produkcji… Jej osiągnięciom prywatnym i szczęśliwemu związkowi z uwagą przyglądała się dyrekcja Telewizji Polskiej. To właśnie dlatego aktorce i jej mężowi w udziale przypadł nowy program!

Zobacz: Katarzyna Cichopek na romantycznym spacerze z mężem. Wszyscy pytają o jej zjawiskową sukienkę

Mowa o hicie sprzed lat. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali właśnie, że zajmą stołki jury w programie Czar par!  Już od jakiegoś czasu czuliśmy, że mają przed nami jakiś sekret…

I wszystko już jest jasne. Nasz sekretny projekt to Czar Par w @badzmyrazem.tvp Mamy wielką przyjemność zasiąść w programie jako jurorzy. 20 września mija 11 lat od naszego ślubu, więc jakieś doświadczenie małżeńskie za sobą mamy. Bądźcie Kochani z nami. Już nie mogę się doczekać – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Tym samym poznaliśmy już prawie całą gwiazdorską obsadę hitu sprzed lat, który ponownie zawita do ramówki TVP. Oprócz Cichopek i Hakiel w jury, zobaczymy także Macieja Kurzajewskiego w roli prowadzącego.

Zobacz: Katarzyna Cichopek pokazała się w seksownym staniku! Aktorka zapomniała o retuszu i zaprezentowała spor rozstępy na swoim wielkim biuście!

Producenci nie mogli lepiej wybrać. Kasia i jej mąż mają na swoim koncie spore doświadczenie jeśli chodzi o budowanie relacji damsko-męskich. Blisko 11 lat po ślubie wciąż szczerze się wspierają, a w dzisiejszych czasach, to nie zawsze jest normą. Z pewnością wiele wiedzą też o zaufaniu, szczerych rozmowach i kłótniach, których nie da się uniknąć. Domyślamy się, że dbają też o to, co dzieje się za drzwiami sypialni. W związku trzeba przecież nieustannie się starać, by do życia nie wkradła się nuda. Uczestnicy Czaru par będą w dobrych rękach!

Zobacz: Jak wyglądają dzieci Kasi Cichopek? Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie Helenki i Adasia. Internauci oszaleli na ich widok!

Zobaczcie wideo:

View this post on Instagram

Czar par!

A post shared by Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp) on


×
×