„Cztery wesela i pogrzeb” z Andie MacDowell i gwiazdą „Gry o tron”. Nowy serial już się kręci!

Kręci się kolejna produkcja, która z góry skazana jest na potężny sukces. Andie MacDowell zachwyci Was w serialu Cztery wesela i pogrzeb. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?
"Cztery wesela i pogrzeb" z Andie MacDowell i gwiazdą "Gry o tron". Nowy serial już się kręci!

Po 25 latach od premiery filmu Cztery wesela i pogrzeb, platforma Hulu nakręciła jego serialową wersję, oczywiście dostosowanych do naszych czasów. W roli głównej wystąpi znana z dramatycznej roli Missandei w Grze o tron Nathalie Emmanuel. Jej serialową mamą będzie bohaterka filmowej wersji czterech wesel, Amerykanka Andie MacDowell. Serial będzie miał premierę już 31 lipca.

Wielbiciele Missandei z Gry o tron na pewno ucieszą się, że ich ulubiona aktorka gra pochodzącą z Nowego Jorku Mayę. Dziewczyna, która na co dzień zajmuje się planowaniem kampanii politycznych, leci do Anglii na wesele swych londyńskich znajomych. Niestety, pech prześladuje ją od samego początku. Już na lotnisku okazuje się, że zgubiła walizkę. Tam też spotyka tajemniczego przystojniaka, ale ten nic tylko docina ślicznej, zagubionej Mayi. Po jakimś czasie okazuje się, że ten chłopak, którego Amerykanka opisuje jako „Ryana Goslinga skąpanego w karmelu” to narzeczony jej własnej przyjaciółki. A Maya, na swoje nieszczęście, nie może o nim zapomnieć. Dochodzi do gwałtownych rozstań i zawirowań uczuciowych. A każdy ze znajomych Mayi przechodzi jakiś kryzys. Wywiąże się także skandal z polityką w tle. I, oczywiście, nie zabraknie tytułowych czterech wesel oraz pogrzebu.

W serialu pojawi się także w epizodycznej roli znana z oryginału Andie MacDowell. Poza gwiazdą Gry o tron w rolach głównych wystąpili Nikesh Patel, Rebecca Rittenhouse i John Paul Reynolds.

Scenariusz napisała Mindy Kaling, a przy projekcie pracowali także twórcy filmu Matt Warburton oraz Jonathan Prince. Przypomnijmy, że oryginalny film Cztery wesela i pogrzeb miał premierę w 1994 roku. Produkcję wyreżyserował Mike Newell.

Zobacz: Wiedźmin od Netflixa: Wszystko, co wiemy o serialu z Maciejem Musiałem. Kiedy prapremiera?

Zobacz: Rola Meryl Streep w serialu „Wielkie kłamstewka” przejdzie do historii. Jej przygoda z tą produkcją zaczęła się… nietypowo!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – „Wielkie kłamstewka”, „Przyjaciółki” czy „Pod powierzchnią”?


×
×