Darek i Kasia z „Na Wspólnej” odnajdą ojca Jorginiewa? Finał całej akcji zaskoczy ich samych!

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) z Na Wspólnej od lat mają się ku sobie, ale prawnik jest już żonaty. Czy w końcu zostawi Anetę dla młodszej kochanki? Podopieczny pomoże mu podjąć tę decyzję! 
Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak)

W Na Wspólnej Darek utraci prawo do wykonywania zawodu i postanowił je odzyskać udzielając się społecznie. Dlatego właśnie stawił się w ośrodku dla młodzieży, by zostać opiekunem jednego z chłopców. Jorginiew (Olgierd Jaworski) na początku sądził, że ma być dla prawnika i jego żony tylko „lekcją” z bycia rodzicami. Szybko jednak znalazł ze Żbikiem nić porozumienia. I choć panowie dość często się kłócili, to wreszcie znaleźli swój wspólny język.

Zaprzyjaźnili się do tego stopnia, że w 2926 odcinku Na Wspólnej chłopak wyzna opiekunowi, że cały czas myśli o swoim biologicznym ojcu. Z jednej strony nie chce go znać, bo zostawił go i skrzywdził jego matkę. Z drugiej zaś jest bardzo ciekawy, kim jest człowiek, który dał mu życie.

W nowych odcinkach Na Wspólnej Darek obieca chłopcu, że pomoże mu odnaleźć Stanisława Bratnego. Tak trafi do Otwocka, gdzie mężczyzna o takim nazwisku prowadzić będzie firmę kamieniarską. Prawnik zabierze ze sobą Jorginiewa, który bez wahania nawrzuca rozmówcy. Szybko okaże się jednak, że ten facet nie jest jego ojcem i nigdy nawet nie poznał jego matki!

Rozczarowany chłopak zaproponuje, żeby porozmawiali z jego babcią. Dopiero seniorka wyjawi wielką tajemnicę. Okaże się, że ojciec chłopaka tak naprawdę nazywa się Stanisław Pułaski, a matka Joginiewa specjalnie kłamała, żeby utrudnić mu kontakt z ojcem. Darek nie spocznie, póki nie znajdzie taty swojego podopiecznego. A to zaimponuje Kasi (Julia Chatys), która także będzie zaangażowana w całą akcję. To zbliży ich do siebie, a Aneta (Dorota Krempa) wyczuje pismo nosem! Odkryje kłamstwa męża i postawi mu ultimatum. Czy Darek zostawi ją dla młodej Kasi? Jorginiew bardzo im kibicuje!

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2923): Aneta zajdzie w ciążę bez zgody Darka! Żbik wychowa z nią dziecko?

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję

Zobacz: Bruno z “Na Wspólnej” uzależni się od amfetaminy! Czy ktoś wyciągnie go ze szponów nałogu?

 


×
×