Darek Żbik z „Na Wspólnej” już nie chce być żigolakiem

Żigolak. Tylko tak można określić nowy sposób zarabiania Darka Żbika (Michał Mikołajczyk) z Na Wspólnej. Czy mężczyzna, jeszcze niedawno wzięty, ambitny prawnik, zdecyduje się rzucić swoje sponsorki i przestać uprawiać płatną miłość? 
Na Wspólnej, Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

CO SIĘ WYDARZY W 3008 ODCINKU „ NA WSPÓLNEJ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVN

 Prawnik z Na Wspólnej, któremu zostało odebrane prawo do wykonywania zawodu, został żigolakiem, by jakoś się utrzymywać.  Stało się to po tym, gdy Aneta (Dorota Krempa) puściła go z torbami i Darek naprawdę nie miał za co żyć. Na szczęście jego nowa kochanka Emilia (Karolina Porcari) została głównym źródłem utrzymania Żbika. Jednocześnie jednak Darek spotykał się ze sporo starszą 52-letnią Annę Bednarczyk (Anna Nowak-Ibisz).

 Ale nawet tak bezwzględny i cyniczny mężczyzna jak Żbik z Na Wspólnej ma swój honor i sumienie. Zwyczajnie przestanie mu się podobać, że sprzedaje się bogatym kobietom za pieniądze! 

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 3010): Jerzy podstępem odzyska Izę

 Ale układ z Emilią długo nie potrwa. Problemem jest jednak to, że młoda kobieta wydaje się być w Darku zakochana.  W 3008. odcinku serialu Na Wspólnej Emilia zadzwoni do Żbika i zacznie go wszelkimi sposobami namawiać, a wręcz błagać o spotkanie.

Gdy dojedzie do mieszkania Żbika, będzie zapłakana, a Darek okaże jej niezbędne wsparcie, jak przyjaciel, a nie wykonawca płatnych usług seksualnych. Jakież będzie rozczarowanie przystojnego Darka, gdy odkryje, że sponsorka zostawiła mu pokaźny pik banknotów za owo przyjacielskie pocieszanie. 

Czytaj: Na Wspólnej (odc. 3003): Upojny seks za meble. Darek sięgnął dna

Dlatego Darek poczuje się bardzo upokorzony. Chciał przecież postąpić jak przyzwoity facet, a Emilia potraktowała go jak śmiecia, męską prostytutkę, którą w gruncie rzeczy jest. Bo tylko tak można tłumaczyć jego kolejne spotkania z bogatymi kobietami.  

Jednak w przypadku Emilii miał nadzieje, że wytworzyła się między nimi wyjątkowa relacja. Taka, dzięki której uda mu się zapomnieć o poronieniu Kasi (Julia Chatys) i tym, że nie może pracować jako prawnik. Czy jednak uda mu się wrócić do zawodu i rzucić prostytucję? O tym dowiemy się z wiosennych odcinków serialu Na Wspólnej. 


×
×