×

Małgorzata Socha w najpiękniejszej stylizacji ostatinich tygodni! Polskie gwiazdy patrzą z zazdrością na jej kreację

Małgorzata Socha jest kobieca i naturalna, ale teraz przeszła samą siebie. Stylizacja, w której pokazała się dziś na Instagramie przyćmiła wszystkie dotychczasowe!

Małgorzata Socha – jak już wiecie – szuka milionera. Oczywiście mowa o roli w filmie Jak poślubić milionera, który już niedługo trafi do kin. Aktorka na potrzeby roli wbija się w różne sukienki i ślubne kreacje, ale ta najnowsza zerwała nam czapki z głów!

Zobacz: Małgorzata Socha we wzruszających słowach o największej przyjaciółce. Nie zgadniecie, która to gwiazda

Serialowa Inga z Przyjaciółek, czy Zuza z Na Wspólnej dawno nie wyglądała tak rewelacyjne. Biała, koronkowa sukienka, słomiany kapelusz, czarne sandałki. To świetna metamorfoza, która zdecydowanie służy aktorce. Małgorzata Socha w tej stylizacji wygląda młodziej niż dotychczas! Nic więc dziwnego, że pod zdjęciem posypały się pozytywne komentarze od koleżanek po fachu.

Promieniejesz!!! To zdecydowanie Twój czas!!!- napisała Barbara Kurdej-Szatan.

No ślicznie. Jaka cudna figurka – udzieliła się Tamara Arciuch.

Przepiękna – skomentowała Anita Sokołowska

Wow – napisała z wrażenia Katarzyna Zielińska.

Zobacz: Odchudzona Małgorzata Socha w zjawiskowej sukni pozuje przed toaletą! Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Najlepszy dodała Kasia Zielińska

My też jesteśmy pod wrażeniem. Przypominamy, że Małgosia Socha jest mamą Zosi (6l.), Barbary (2,5l.) oraz Stanisława (11msc). Zupełnie tego po niej nie widać! Jest szczupła i wypoczęta. Choć zmęczenie jak wiecie można oczywiście zamaskować makijażem… Głęboko wierzymy w to, że aktorka idealnie godzi karierę z życiem prywatnym. Brawo! 🙂

Już nie możemy doczekać się jesieni i serialowych premier. Ciekawe, jak będzie wyglądała Inga w nadchodzących odcinkach Przyjaciółek 14?

Może Cię zainteresować