Gwiazdy seriali też zmagają się z depresją. Pracując przed kamerą nauczyli się ukrywać prawdziwe emocje

Nawet, gdy jest się sławnym, bogatym i uwielbianym przez fanów, można popaść w depresję. Gwiazdy opowiedziały swoich traumach - tych z dzieciństwa, i tych z teraźniejszości po to, by zachęcić innych nękanych przez tę straszną chorobę do sięgnięcia po pomoc.
M jak miłość - Julka (Joanna Kuberska)

Robert Moskwa

Aktor poznał, co to najczarniejsze jeszcze zanim zaczął w 2004 r. grać w M jak miłość. Wszystkiemu winne były ogromne kłopoty finansowe.

Byłem w złej sytuacji prywatnej, zawodowej i finansowej. Po prostu katastrofa – powiedział serialowy Artur Rogowski w magazynie Dobry Tydzień.

Jako student założył we Wrocławiu Teatr K2. Niestety placówka zaczęła bankrutować.

Byliśmy na absolutnym topie, a potem zamknięto nam teatr… Zostałem pozbawiony środków do życia – podkreślił. Wszystko to przypłacił również rozwodem z pierwszą żoną. Sytuacja nieco się zmieniła, gdy dostał rolę Artura w M jak miłość.

Zobacz: Anna Mucha poprowadzi własny program! Przez nowy projekt zniknie z „M jak miłość”?

Robert Moskwa

Robert Moskwa

Małgorzata Foremniak

Aktorka przeżywała naprawdę trudne chwile, kiedy zmarł jej tata, a wtedy akurat musiała pracować na planie programu Mam talent i nie dawać po sobie poznać, jak bardzo cierpi. Przez kilka lat była też prześladowana przez stalkera co również było przyczyną długotrwałego i trudnego do wytrzymania stresu. Na szczęście gwiazda Na dobre i na złe dała radę.

Zawsze jest moment krytyczny. Możesz utonąć albo się wynurzyć. Nad ranem pomyślałam: czy kogoś obchodzi, że w jakimś pokoiku jest strzępek kobiety i wali łbem o mur. Do kurwy nędzy, Foremniak, albo wóz, albo przewóz! – mówiła w Gali.

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Katarzyna Cichopek

Gwiazda M jak miłość, która jest także psychologiem, miała depresję poporodową. Choć wiedziała o tym stanie wszystko, nie przypuszczała, że to spotka i ją. Depresja dopadła ja, gdy urodziła synka Adasia. Zmagała się z nią kilka miesięcy. Kiedy zostawała sama z niemowlakiem na zmianę śmiała się i płakała.

Ja niewiele wiedziałam o tym, jakie emocje mogą się pojawić po urodzeniu dziecka – mówiła w Fakcie. Wtedy też przestała się czuć pewna siebie, bo miała nadwagę i nie radziła sobie z emocjami. Bała się też, że nie wróci do jej serialu M jak miłość

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Sophie Turner

23-letnia Gwiazda Gry o tron popadła w nią jako 17-ltka, bo krytyka, jaka ją spotkała w social mediach, okazała się zbyt przytłaczająca.. – Największym wyzwaniem było dla mnie wstawanie z łóżka, wychodzenie z domu i pokochanie siebie. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej – zdradziła w wywiadzie.

Właściwie to chodzę na terapię. Jestem na lekach i teraz kocham siebie bardziej niż kiedykolwiek – podkreśla.

Sophie Turner

Sophie Turner

Michał Czernecki

Aktor znany m. in. z Diagnozy czuł się winny śmierci własnego taty, który umarł na raka, gdy Michał chodził do liceum. Dwa razy próbował popełnić samobójstwo. Michał poddał się psychoterapii i teraz pomaga innym opowiadając swoją historię.

Jeśli rodzic nie zdejmie z dziecka takiej odpowiedzialności, to ono będzie ją niosło. A jeśli jako dorosły nie przepracowałbym tego ciężaru, to w naturalny sposób przerzuciłbym go na swoje dzieci. Tego nie chciałem. Dlatego teraz, po wielu terapiach, czuję się wolny. Nawet kiedy myślę o śmierci, nie czuję strachu, ale raczej ciekawość jak to będzie – mówił w Gali.

Michał Czernecki

Michał Czernecki

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los


×
×