Dlaczego Kacper Kuszewski nie wróci do „M jak miłość”? Wszystko jasne!

Kiedy w 2018 roku Kacper Kuszewski po 18 latach pracy zdecydował się odejść z M jak miłość, dla widzów serialu był to szok. Scenarzyści nie uśmiercili ostatecznie Mostowiaka, a jedynie wysłali go do Austrii. Czy aktor wróci do prazy na plan hitowej produkcji TVP2?
Kacper Kuszewski

Widzowie bardzo liczyli na to, że aktor pojawi się w scenach ślubu Uli (Iga Krefft) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Niestety, srogo się zawiedli. Kacper Kuszewski pozostał niewzruszony, choć podobno były próby przekonania go do gościnnego występu w tym jedynym odcinku. Ostatecznie w M jak miłość będzie powiedziane, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) rozmawiała z Markiem, który nawet przyjechał do Polski, ale nie zaszczycił ślubu własnej córki. Dlaczego?

Droga bez powrotu

Aktor nie rozstał się z produkcją serialu w dobrej atmosferze. Oficjalnie odszedł, bo ludzie utożsamiali go jedynie z rolą Marka Mostowiaka w M jak miłość. Potem jednak publicznie skrytykował to, jak są traktowani ludzie z ekipy filmowej.

– Są albo zatrudnieni na umowy o dzieło albo mają własną działalność gospodarczą, co powoduje, że prawo pracy ich nie obejmuje. Dzień pracy ekipy trwa 12 godzin, często zdjęcia są w sobotę, a nawet zdarza się, że w niedzielę, więc te sześć dni po 12 godzin. Z czego dzień zdjęciowy liczy się od rozpoczęcia zdjęć do momentu zakończenia. Zdjęcia mamy często poza Warszawą, trzeba liczyć jeszcze spakowanie się czy charakteryzację, ale też na dojazd na plan, skąd niektórzy muszą jeszcze wrócić do domu… (…) Wielu członków ekipy jest wynagradzanych za dzień pracy, czyli jeśli nie przyjdą do pracy, bo np. zachorują, to nie dostaną pieniędzy- stwierdził.

Słowa te spotkały się ze zdecydowanym potępieniem Ilony Łepkowskiej, pierwszej scenarzystki serialu.

Ponieważ aktor ma stałą w pracę w odnoszącym sukcesy programie Twoja twarz brzmi znajomo i sporo gra w teatrze, nie spieszy mu się, by wracać do M jak miłość. Może w końcu zobaczymy go też w jakimś innym serialu.

Zobacz: “M jak miłość” po wakacjach: Mateusz nie zda matury i pobije kolegów! Syn Mostowiaków nowym czarnym charakterem serialu

Zobacz: Skandal w „M jak miłość”. Marek Mostowiak będzie w Polsce, ale nie odwiedzi matki ani córki! To załamie Barbarę

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do “M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!


×
×