Ważne wiadomości dla fanów serialu „Dom z papieru”! Uwaga, spoiler!

W styczniu 2020 obejrzymy na Netflix czwarty sezon Domu z papieru. Lecz to nie koniec dobrych wiadomości! Bo jak informuje hiszpański serwis FormulaTV sezon piąty już się pisze... I prawdopodobnie będzie się rozgrywał poza Hiszpanią, w jakimś kraju hiszpańskojęzycznym w Ameryce Południowej. Być może powstanie też szósty sezon. Zobacz: Oglądacie „Dom z papieru”? Produkcja Netflixa podbiła serca polskich widzów. Kim są aktorzy, którzy wcielili się w główne role? Rodrigo de la Serna, czyli aktor, który w Domu z papieru wciela się w dowódcę grupy Profesora - Palermo, zdradził w rozmowie z jednym z argentyńskich serwisów, że premiera czwartego sezonu odbędzie się w styczniu 2020. W grudniu za to obejrzymy Wiedźmina, a w listopadzie – trzeci sezon The Crown. Natomiast zdjęcia do piątego sezonu Domu z papieru rozpoczną się na początku 2020 roku. Na pewno w kolejnym sezonie zagrają Álvaro Morte czyli Profesor i Itziar Ituño, wcielająca się w rolę jego kochanki Lizbony. Raczej nie można spodziewać się powrotu Perdo Alonso czyli Berlina, bo ten zginął pod koniec sezonu drugiego, a w trzecim pojawiał się w retrospekcjach. Zapewne więc w piątym sezonie do drużyny Profesora dołączą nowi bohaterowie, bo prawdopodobnie w sezonie czwartym pożegnamy się z którymś z sympatycznych złodziei... Zobacz: Powstał 4 sezon serialu "Dom z papieru"! Kiedy premiera nowych odcinków? Niewykluczone, że w czwartym sezonie twórcy serialu Dom z papieru uśmiercili Nairobi – grająca ją Alba Flores jest też gwiazdą serialu Uwięzione. Możliwe, że umrze Rio - Miguel Herran ma dużo pracy w Szkole dla elity. Możliwe też, że to Tokio czyli Ursula Corbero, zostanie uśmiercona. Aktorka robi międzynarodową karierę – gra m.in. w Przekręcie i jest w trakcie zdjęć do filmu o G.I Joe. Aktorzy grający w serialu Dom z Papieru zaczynają więc robić karierę jak ich koledzy z Gry o tron. FormulaTV sugeruje też, że skoro pisze się piąta seria, będzie i szósta, rozgrywająca się właśnie poza Hiszpanią. Do tej pory bowiem każdy z dwóch serialowych napadów - ten na Mennicę oraz na Bank Hiszpanii, był rozpisany na dwa sezony. Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?
Powstał 4 sezon serialu "Dom z papieru"! Kiedy premiera nowych odcinków?

W styczniu 2020 obejrzymy na Netflix czwarty sezon Domu z papieru. Lecz to nie koniec dobrych wiadomości! Bo jak informuje hiszpański serwis FormulaTV sezon piąty już się pisze… I prawdopodobnie będzie się rozgrywał poza Hiszpanią, w jakimś kraju hiszpańskojęzycznym w Ameryce Południowej. Być może powstanie też szósty sezon.

Zobacz: Oglądacie „Dom z papieru”? Produkcja Netflixa podbiła serca polskich widzów. Kim są aktorzy, którzy wcielili się w główne role?

Rodrigo de la Serna, czyli aktor, który w Domu z papieru wciela się w dowódcę grupy Profesora – Palermo, zdradził w rozmowie z jednym z argentyńskich serwisów, że premiera czwartego sezonu odbędzie się w styczniu 2020. W grudniu za to obejrzymy Wiedźmina, a w listopadzie – trzeci sezon The Crown.

Natomiast zdjęcia do piątego sezonu Domu z papieru rozpoczną się na początku 2020 roku. Na pewno w kolejnym sezonie zagrają Álvaro Morte czyli Profesor i Itziar Ituño, wcielająca się w rolę jego kochanki Lizbony. Raczej nie można spodziewać się powrotu Perdo Alonso czyli Berlina, bo ten zginął pod koniec sezonu drugiego, a w trzecim pojawiał się w retrospekcjach. Zapewne więc w piątym sezonie do drużyny Profesora dołączą nowi bohaterowie, bo prawdopodobnie w sezonie czwartym pożegnamy się z którymś z sympatycznych złodziei…

Zobacz: Powstał 4 sezon serialu „Dom z papieru”! Kiedy premiera nowych odcinków?

Niewykluczone, że w czwartym sezonie twórcy serialu Dom z papieru uśmiercili Nairobi – grająca ją Alba Flores jest też gwiazdą serialu Uwięzione. Możliwe, że umrze Rio – Miguel Herran ma dużo pracy w Szkole dla elity. Możliwe też, że to Tokio czyli Ursula Corbero, zostanie uśmiercona. Aktorka robi międzynarodową karierę – gra m.in. w Przekręcie i jest w trakcie zdjęć do filmu o G.I Joe.

Aktorzy grający w serialu Dom z Papieru zaczynają więc robić karierę jak ich koledzy z Gry o tron. FormulaTV sugeruje też, że skoro pisze się piąta seria, będzie i szósta, rozgrywająca się właśnie poza Hiszpanią. Do tej pory bowiem każdy z dwóch serialowych napadów – ten na Mennicę oraz na Bank Hiszpanii, był rozpisany na dwa sezony.

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?


×
×