Oglądacie „Dom z papieru”? Produkcja Netflixa podbiła serca polskich widzów. Kim są aktorzy, którzy wcielili się w główne role?

Dom z papieru to produkcja, która podbiła serca widzów Netflixa. Wiecie, kim są aktorzy, którzy grają główne role? Sprawdźcie!
Dom z papieru

Ursula Corbero jako Tokio

Aktorka gra w serialu starszą bohaterkę, niż jest w rzeczywistości. Ma zaledwie 30 lat. Już jako sześciolatka wiedziała, że chce zostać aktorką. Swoją karierę zaczynała od reklam. Gra przede wszystkim w serialach i filmach hiszpańskich oraz w międzynarodowej serialowej produkcji Przekręt. Prywatnie jest od trzech lat związana z aktorem Chino Dariinem. Z przekonania jest feministką.

Alvaro Morte jako profesor

Alvaro ma 44 lata i jest takim hiszpańskim Michałem Żebrowskim – prowadzi własny teatr. Świetnie mówi po angielsku, więc tylko kwestia czasu jest to, że zainteresuje się nim Hollywood. Jest żonaty ze stylistką Biancą Clemente i ma dwoje dzieci, bliźnięta Juliettę i Leona.

Zobacz: Agnieszka z „Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?

Paco Tous jako Moskwa

Jest przede wszystkim aktorem serialowym. Ma dwoje dzieci, córkę i syna. Jest żarliwym katolikiem, czczącym matkę Boską Sewilską. Czyli Macarenę.

Alba Flores jako Nairobi

Ma 32 lata i wychowywała się w rodzinie artystycznej. Jej tatą jest kompozytor Antonio Flores, a mamą producentka teatralna. Alba stanęła po raz pierwszy na scenie jako 13 latka. Jest uznaną aktorką serialową.

Zobacz: Producenci “M jak miłość” pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości

Miguel Herran jako Rio

Ma zaledwie 23 lata – marzył, by zostać mechanikiem samochodowym, a nie aktorem. Jednak z nudów trzy lata temu poszedł na casting do filmu A cambio de nada, za który dostał nagrodę Goya- odpowiednik naszego Orła

Pedro Alonso jako Berlin

Aktor ma 47 lat i przez wiele lat był tancerzem. Na swoim Instagramie pokazuje przede wszystkim dzieła sztuki oraz zachęca swoich wielbicieli do ekologicznego trybu życia.

Jaime Lorente jako Denver

27 -letni gwiazdor serialu skończył szkołę aktorska w rodzinnej Murcji. Jego dziewczyną jest Esthera Cebo, która w serialu Dom z papieru gra Monikę.

Itziar Ituno jako Rachel

45-letnia aktorka pochodzi z Kraju Basków. Studiowała nie tylko aktorstwo, ale i socjologię. Jest nie tylko aktorka, ale i wokalistka trzech zespołów.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!


×
×