Dominika Ostałowska przeszła poważną metamorfozę! Teraz może być z siebie dumna

Dominika Ostałowska od lat toczy walkę o swoje ciało. Wiele razy przypisywano jej, że ma nadwagę lub po prostu źle wygląda. Gwiazda chudła, ale szybko dopadał ją efekt jojo. Teraz wygląda niesamowicie!

Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta z M jak miłość miewała problemy z wagą. Tyła i chudła na przemian. Kiedyś plotkowano nawet, że przez dodatkowe kilogramy straciła pracę w serialu – co oczywiście okazało się nieprawdą. Aktorka po krótkiej nieobecności wróciła do życia Mostowiaków.

Zobacz: Dominika Ostałowska wraca do „M jak miłość” w nowej fryzurze! Teraz wygląda jeszcze lepiej!

Co ciekawe, Dominika Ostałowska opublikowała właśnie aktualne zdjęcie z sesji dla magazynu Uroda życia, na którym wygląda bosko! Wyszczuplała, a jasne włosy podkreślają jej smukłą twarz. Aktorka jest w świetnej formie i wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy, gdy ostatni raz pojawiła się na ekranie M jak miłość. 

Gwiazda zdradziła już swój przepis na sukces. Okazuje się, że złotym środkiem do idealnego wyglądu okazała się dieta i sport. Niby nic odkrywczego, ale aktorka sama długo testowała różne rozwiązania, zanim wybrała to odpowiednie dla siebie:

Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy w teatru zamawiają pizzę. Ćwiczę też w domu na orbitreku. Teraz, kiedy się robi ciepło, coraz częściej zaczynam jeździć na rowerze. To dużo ciekawsze niż maszerowanie w miejscu. Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej – zdradziła w rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco.

View this post on Instagram

Dzień dobry!???? fot. @gallamartyna

A post shared by Dominika Ostałowska (@domiost) on

Zobacz: Rewolucja w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Dni emisji niektórych seriali kompletnie Was zaskoczą

Zobacz: Janek Morawski będzie miał żonę! W „M jak miłość” matka zmusi go do ślubu?


×
×