Dominika z „Barw szczęścia” wciąż będzie prostytutką? Jej związek z Sebastianem stanie pod znakiem zapytania

Kłamstwo ma krótkie nogi. Już niebawem przekona się o tym Dominika (Karolina Chapko), prostytutka z Barw szczęścia. Jej ukochany Sebastian (Kacper Krupski) odkryje, że wróciła do uprawiania swego niechlubnego zawodu.
Dominika z "Barw szczęścia" wciąż będzie prostytutką? Jej związek z Sebastianem stanie pod znakiem zapytania

Sebastian z Barw szczęścia po bolesnym i wyjątkowo nieprzyjemnym rozwodzie z Magdą (Honorata Witańska), chciałby poczuć się wreszcie szczęśliwy. A tak czuje się przy Dominice. Mimo, że poznali się jeszcze wtedy, gdy partnerka była dziewczyną do towarzystwa i tancerką erotyczną, pokochał ją. I omal nie trafił przez nią do więzienia.

Sebastian zrobił naprawdę wiele, by wyciągać ukochaną z szemranego środowiska. To, że Dominika kupczyła swym ciałem, nie podobało się bliskim chłopaka. Zapowiadali oni rychłą katastrofę w tym związku i to, że dziewczyna wykorzysta Kowalskiego. Dał jej nawet pracę, by mogła uczciwie zarabiać na swe utrzymanie. Niestety, po wakacjach w Barwach szczęścia okaże się, że seksowna ślicznotka mogła niecnie wykorzystać swego dobroczyńcę, zakochanego w niej do szaleństwa.

Wszystko zaczęło się od tego, że dziewczyna poczuła, że ukochany uwięził ja w złotej klatce. Po zwolnieniu od Natalii (Maria Dejmek), do sprzątania zatrudnił ją między innymi Klemens (Sebastian Perdek). Sebastian będzie bardzo zazdrosny i uroi sobie, że ukochana zdradza go i na pewno wróciła do uprawiania najstarszego zawodu świata. Być może nawet wciąż, w tajemnicy przed nim, pracuje w klubie go-go. Wybuchnie okropna kłótnia, ale…Dominika oświadczy się Kowalskiemu!

Tylko po to, by chłopak myślał, że jest mu wierna. Czy tak jest na pewno? To, że Sebastian chce ją mieć tylko dla siebie i izoluje od znajomych, powinno dać Dominice do myślenia. Może jednak z drugiej strony dawna grzesznica tęskni za dawnym stylem życia i dużymi pieniędzmi, które znacznie trudniej jest zarobić harując w pocie czoła. O tym, czy ta para w ogóle przetrwa, przekonamy się już niebawem. Nowe odcinki serialu Barwy szczęścia telewizyjna Dwójka pokaże już w połowie sierpnia.

Zobacz: Ciężarna gwiazda „Barw szczęścia” pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Zobacz: Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Już sprytnie maskuje zaokrąglony brzuszek. Będzie syn, czy córka?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×