×

Dorota Naruszewicz pochwaliła się mężem! To pierwsze tak romantyczne zdjęcie pary!

Była gwiazda Klanu ma powód do radości. Dorota Naruszewicz pochwaliła się zdjęciem z rocznicy ślubu. Jest co świętować!

Dorota Naruszewicz wielu z Was znana jest przede wszystkim jako zaginiona przed laty Beata z Klanu. Aktorka rozstała się z rolą już w 2011 roku. Producenci dali jej szansę powrotu na ekran – w końcu nie uśmiercili jej bohaterki. Dorota jednak nigdy nie wróciła do serialu TVP1.

Wkrótce pojawi się w zupełnie nowej roli w hitowym serialu kostiumowym Korona królów. Zagra tam księżną litewską Juliannę Twerską. Na pierwszych zdjęciach zza kulis produkcji widać, jak pięknie wygląda w kostiumie!

Dziś jednak skupimy się na jej życiu prywatnym. Aktorka ma bowiem wielki powód do świętowania. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie zdjęcie z 14. rocznicy ślubu! To staż godny podziwu, ale niech ta liczba Was nie zmyli. Dorota Naruszewicz i prawnik Tomasz Żórawski żyli w nieformalnym związku już 10 lat przed ślubem! Zakochani idą przez życie razem już od 24 lat. To wspaniałe! W czasach, gdy ludzie kłócą się i rozstają – ta para zasługuje na wielkie oklaski. Nie brakowało im pewnie różnicy zdań, cichych dni, czy nawet awantur. Ale prawdziwa miłość zawsze zwycięży!

Para wychowuje razem dwie córki, 16-letnią Ninę i 13-letnią Nellę. Dziewczynki urodę odziedziczyły po sławnej mamie! 🙂

Zobacz: Dorota Naruszewicz dostała rolę w „Koronie królów”! Po metamorfozie aż ciężko ją poznać! Tak wygląda jako księżna

Zobacz: Nowe gwiazdy „Korony królów” na planie w Malborku. Praca wre! Mamy dużo zdjęć

Zobacz: Najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat. Od “Downton Abbey” po “Koronę królów” [RANKING]

Może Cię zainteresować