Dorota Naruszewicz dostała rolę w „Koronie Królów”! Po metamorfozie aż ciężko ją poznać! Tak wygląda jako księżna

Dorota Naruszewicz po długiej nieobecności w show-biznesie powraca i to z wielkim hukiem. Aktorka znana głównie z Klanu dostała wielką rolę w serialu Korona Królów. Słynna Beata Chojnicka została wielką księżną litewską!
Dorota Naruszewicz w Korona Królów

Dorota Naruszewicz kilka lat temu zasłynęła jako urocza Beata z Klanu. Nic dziwnego, że widzowie kojarzą aktorkę głównie z telenoweli, bowiem grała w niej aż w 2056 odcinkach! W produkcji TVP pojawiła się już w 1997 roku i pracowała na planie do 2011 roku. Grana przez nią Beata Chojnicka zyskała ogromną sympatię wśród widzów serialu. Głównie za sprawą zjawiskowej urody aktorki. Po zakończeniu swojej przygody z serialem gwiazda nagle zniknęła z mediów. Nie było jej w żadnym serialu, jak również nie pokazywała się na czerwonych dywanach.

W ostatnim czasie 48-letnia Dorota Naruszewicz zatęskniła jednak za show0biznesem, w tym celu aktorka nawiązała współpracę z agencją pr Dobre Media prowadzoną przez popularna agentkę gwiazd Aldonę Wleklak, dzięki której o zapomnianej Naruszewicz w mediach ponownie zawrzało. Aktorka zaczęła pojawiać się na branżowych eventach, pozowała w pięknych kreacjach na ściankach, co natychmiast wzbudziło spore poruszenie na portalach plotkarskich. Gwiazda udzieliła także sporo ciekawych wywiadów, opowiadając o tym co robiła w ostatnim czasie.

Dzięki swojej wznowionej aktywności Naruszewicz została natychmiast zauważona przez produkcję popularnego serialu historycznego TVP. Nic w tym dziwnego, bowiem aktorka nadal jest zjawiskowo piękna. Beata z Klanu zagra teraz księżną litewską!

Dorota Naruszewicz w serialu Korona Królów

O tym fakcie poinformowała sama gwiazda, wklejając na swoim profilu kilka zdjęć z pierwszego dnia pracy na planie serialu Korona królów. Na zdjęciach Dorota wygląda obłędnie, po prostu jest stworzona do roli wielkiej księżnej litewskiej Julianny Twerskiej:

Oto wielka Księżna Litewska, Julianna Twerska. Jeszcze dobrze się nie znamy bo dopiero jeden dzień ale już bardzo lubimy. Dorota – napisała Dorota.

Pod zdjęciem pojawiło się już kilka miłych komentarzy oraz gratulacji od fanów Naruszewicz:

  • Zawsze jesteś księżną ale w tej stylizacji to widać od razu
  • Wyglądasz przepięknie!
  • Pani Dorotko, Pani ma klasę samą w sobie
  • Bosko
  • Wielka i piękna. Powodzenia.

Zobaczcie jak wygląda Dorota w roli księżnej! Dla nas rewelacja!

48-letnia Dorota Naruszewicz pokazała się w seksownym bikini i bez makijażu! Piękna Beata z “Klanu” szaleje z córkami na Florydzie!

Zapomnijcie o skromnej Beacie z “Klanu”! Roznegliżowana Dorota Naruszewicz w zjawiskowej sukni wyglądała jak seksowna gwiazda z Hollywood!

Poruszające. Dorota Naruszewicz o ciężkiej chorobie swojej matki: “Mam poczucie, że całe jej życie znajduje się w moich rękach”


×
×