Dramat fanów „Na dobre i na złe”. Największa gwiazda produkcji rezygnuje z pracy w serialu!

Po 11 latach na planie Na dobre i na złe Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu. Na szczęście nikt nie uśmierca doktor Consalidy. Jest więc szansa, że ta utalentowana chirurg kiedyś wróci do Leśnej Góry. Co się stanie z jej bohaterką?
Dramat fanów "Na dobre i na złe". Największa gwiazda produkcji rezygnuje z pracy w serialu!

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) zaczynała swoją przygodę w Na dobre i na złe jako świeżo upieczona rezydentka. Od razu dała się poznać jako znakomicie rokujący chirurg. Po stażu pięła się po szczeblach kariery i jako bardzo młoda osoba została ordynatorem chirurgii. Zawsze stawiała pracę na pierwszym miejscu, dlatego trudno było jej ułożyć sobie życie osobiste. Ale znalazła czas na ślub z pediatrą, doktorem Rzepeckim (Ireneusz Czop) i na romans z Adamem Krajewskim (Grzegorz Dakszewicz). Niestety, Adam umarł, ratując Wiki.

Zobacz: Na to czekali wszyscy fani “Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

To było rok temu i Wiktoria zakończyła już żałobę. Niedawno w jej życiu pojawił się przystojny Hiszpan doktor Jose (Marcin Krajewski), sympatia z dawnych lat. I to dla niego Wiktoria w 753. odcinku Na dobre i na złe (emisja 23 października 2019 w TVP2) pożegna się z przyjaciółmi ze szpitala i wyjedzie do Hiszpanii.

Oczywiście koledzy i przełożeni będą próbowali przekonać Wiktorię do tego, żeby została w Polsce. Najbardziej będzie nalegał doktor Konica (Robert Koszucki)

Zobacz: Umrze w „Na dobre i na złe”, ale odrodzi się w „M jak miłość”. Martyna Kowalik doświadczy serialowego cudu

– Dam ci urlop, podwyżkę, co tylko chcesz! Kupię nowy sprzęt! Taki sam, jak mają w tym hiszpańskim szpitalu. Będziemy najlepszym ośrodkiem zajmującym się chirurgią małoinwazyjną w kraju! Będziesz mogła organizować międzynarodowe warsztaty dla młodych lekarzy. Zostaniesz ordynatorem – zacznie ją przekonywać dyrektor szpitala
– Już byłam ordynatorem.
– To… wyjdź za mnie! Trudno, poświęcę się dla dobra szpitala… Wiki, no błagam cię! Gdzie ja znajdę takiego chirurga?!
– Już kupiłam bilet na samolot. Dziś odlot – Powie mu Wiktoria.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 749). Jędrek pozna biologiczną matkę i siostrę. Zemści się za to, że go opuściły?

Wraz z Katarzyną Dąbrowską z serialu zniknie także grający Jędrka Iwo Wiciński. Według scenariusza, jego biologiczna matka Anna (Martyna Kowalik) przeżyje i chłopiec wyjedzie razem z nią do Londynu.


×
×