×

Dramatyczny poród Julity z „Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Już we wrześniu w serialu Barwy szczęścia zobaczymy poród Julity (Katarzyna Sawczuk). To będzie dla Sałatkowej wyjątkowo trudne przeżycie. Zaczęto nawet spekulować, że dziecko może nie przeżyć!

Wszystko to dlatego, że grający Józka Patryk Pniewski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu Barw szczęścia, na którym widać serialową Julitę, ale nie widać dziecka. Zdjęcia tego już nie ma na jego profilu! Zatem, coś może być na rzeczy: maleństwo mogło nie przeżyć, lub jest ciężko chore.

Ta teza jest bardzo prawdopodobne, bo przecież Sałatkowie stracili już jedno dziecko, które umarło tuż po porodzie. Józek nawet na jakiś czas zostawił z tego powodu Julitę. Teraz jednak na pewno tego nie zrobi.

Pytanie, na co może być chore ich maleństwo? Jeszcze przed porodem dziewczyna obawiała się najbardziej, że maleństwo może odziedziczyć chorobę psychiczną po jej matce (Bożena Stachura). Urszula cierpi bowiem na schizofrenię paranoidalną. Prawdopodobieństwo, że dziecko Julity odziedziczy tę chorobę niestety istnieje. W grę wchodzić mogą także inne schodzenia, a nawet wady genetyczne czy takie spowodowane niedotlenieniem okołoporodowym.

Ale po trudnym porodzie zachorować może też sama Julita. Zjawisko baby bluesa czyli depresji poporodowej dotyczy wielu młodych mam. I w sumie byłoby nawet wskazane, by twórcy serialu poruszyli właśnie ten problem. Warto bowiem pokazać, ze macierzyństwo ma też swoje ciemne strony.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Franek trafi do więzienia? Odpowie za spowodowanie wypadku podczas szkolnej wycieczki

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do pracy? Producenci “Barw szczęścia” oficjalnie komentują

Może Cię zainteresować