„Dziewczyny ze Lwowa” powracają. Co wydarzy się w życiu przyjaciółek? [UWAGA spoiler]

Już 13 września, po rocznej przerwie, widzowie TVP 1 zobaczą nowe odcinki serialu Dziewczyny ze Lwowa. Ukraińskie dziewczęta znów będą musiały wyplątywać się z różnych niesamowitych tarapatów.
"Dziewczyny ze Lwowa" powracają. Co wydarzy się w życiu przyjaciółek?

W czwartym sezonie serialu Dziewczyny ze Lwowa na pewno powróci Polina (Magdalena Wróbel). Dziewczyna będzie znów musiała użerać się z byłym mężem Wiktorem (Wojciech brzeziński). Prawdopodobnie będzie chciał do niej wrócić! Z tego natomiast nie będzie zadowolony Arek (Marcin Piętowski) z którym Polina się związała. Ukrainka będzie chciała też, żeby jej syn, dotychczas mieszkający z ojcem, przyjechał do niej do Polski.

Zobacz: Śmiertelna epidemia w Leśnej Górze! Wiktoria z „Na dobre i na złe” zachoruje. Tak pożegna się z serialem?

W serialu pojawi się ponownie postać Hanki, ale zagra ją Paulina Chapko, a nie Agnieszka Sienkiewicz przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim. Hanka Dalecka była przyjaciółką Matyldy (Monika Jaroszyńska) i narzeczoną gangstera „Komandosa” (Rafał Kacprzak).

W 4. sezonie duże zmiany czekają też Swietę (Anna Maria Buczek) i Piotra (Krzysztof Stelmaszyk). Okaże się, że kobieta jest w ciąży! Mecenas będzie zachwycony faktem, że niebawem zostanie tatą ślicznego malucha. Z tej wielkiej radości zorganizuje nawet imprezę oświadczynową, na której para postanowi przekazać radosną nowinę dzieciom. Tylko czy ich latorośle przyjmą nowinę z tym samym entuzjazmem co Swieta i Piotr?

Zobacz: Gwiazda „Zniewolonej” w Polsce! Katerina Kowalczuk własnie wylądowała w Warszawie. Na lotnisku witał ją tłum fanów!

Czy przyjaźń Lwowianek przetrwa te wszystkie zawirowania? Czy także Olyia (Katarzyna Ucherska) i Uliana (Anna Gorajska) znajdą szczęście na polskiej ziemi? Scenarzyści wymyślili dla wszystkich bohaterek wiele zwrotów akcji, ale wszystkie wejdą w konflikt z prawem. Z tego powodu do obsady serialu dołączy Michał Mikołajczak. Aktor po raz kolejny zagra młodego adwokata. Tym razem będzie próbował poderwać jedną z dziewczyn. Reżyserem czwartego sezonu Dziewczyn ze Lwowa jest serialowy spec Wojciech Adamczyk, który pracował nad kultowym już Ranczem. Od tego sezonu serial Dziewczyny ze Lwowa będzie pokazywany w piątkowe wieczory o godz. 20.35. Premiera już 13 września! 

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!


×
×