Edyta Olszówka i Kuba Wesołowski zamieszkają razem? Tak poważne plany mają producenci jednego z seriali TVP

Trwają właśnie zdjęcia do 22. sezonu serialu Ojciec Mateusz. Na ekranie zobaczymy nie tylko śledztwa słynnego księdza detektywa z Sandomierza, ale także wiele wątków miłosnych. Tak jak chociażby ten z Ewą (Edyta Olszówka) i Wojtkiem (Kuba Wesołowski) w rolach głównych.
Edyta Olszówka, Kuba Wesolowski


Choć parę dzieli spora różnica wieku, czują się szczęśliwi i zakochani. Dlatego właśnie Wojtek postanowił zakupić pierwsze wspólne mieszkanie. Tylko czy to na pewno dobry pomysł?

W nowych odcinkach Ojca Mateusza przystojny lekarz zaproponuję policjantce by razem zamieszkali. Stwierdzi, że nie ma sensu by mieszkali w dwóch oddzielnych mieszkaniach. A jeśli zamieszkają razem będzie to znacznie bardziej korzystne dla nich obojga i dla ich kieszeni oczywiście. Janka nie będzie jednak pewna czy powinna przeprowadzić się do ukochanego i powie, że musi przemyśleć sprawę, a niedługo później oznajmi mu, że bardzo ucieszył ją ten pomysł, ale chce jeszcze poczekać z przeprowadzką.

Niestety Wojtek będzie tą odpowiedzią bardzo zawiedziony. Powie Ewie, że spodziewał się zupełnie innych słów. Taka postawa ukochanego z kolei bardzo zmartwił wrażliwą Ewę. Poskarży się nawet na niego swojemu przełożonemu, komendantowi Możejce (Piotr Polk).
Ewa wyzna szefowi, że mieszkając u siebie w mieszkaniu czuje się bardziej komfortowo. Kobieta po prostu boi się, że gdy ukochany zamieszka razem z nią, Pozna jej wszystkie wady, złe nawyki i przestanie ją kochać. Może nawet Wojtek stwierdzi, że Ewa ma zbyt wiele dziwactw, które jemu wcale nie odpowiadają?

Problem w tym, że Ewa widzi wspólne zamieszkanie jako jedną wielką katastrofę. A tak wcale nie musi być. Na szczęście Możejko stanie na wysokości zadania i pocieszy swoją zaufaną pracownicę. Powie jej, że doktor Schiller nie widzi poza nią świata i że wcale mu się nie dziwi. Ale czy uparta Kobylnicka posłucha dobrych rad swojego szefa i zamieszka z ukochanym? O tym dowiemy się z jesiennych odcinków Ojca Mateusza.

Zobacz: Wielki serialowy powrót Edyty Jungowskiej! Aktorka po latach znowu zostanie gwiazdą TVP!

Zobacz: Aktorzy wrócili na plan „Stulecia Winnych”. Już wiemy, jak potoczą się losy głównych bohaterów serialu TVP1

Zobacz: Najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat. Od “Downton Abbey” po “Koronę królów” [RANKING]


×
×