Eliza i Jarek z „Na Wspólnej” odwołają ślub, ale wciąż będą razem? Cielecki nie pozbędzie się biednego zięcia!

Nikt nie chciałby mieć takiego teścia jak Cielecki (Jacek Kawalec) z Na Wspólnej. Nie dość, że poniża swojego przyszłego zięcia Jarka (Wojciech Rotowski), to jeszcze rani własną córkę (Katarzyna Chorzępa). Młodzi, wciąż szykanowani przez chamskiego biznesmena, zdecydują się nawet odwołać ślub!
Na Wspólnej, Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski)

Jarek z Na Wspólnej od samego początku nie dogaduje się z ojcem Elizy. Wydaje się wręcz, że jedynym celem przyszłego teścia było upokarzanie młodego Berga na każdym kroku. Biznesmen chce mu w ten sposób pokazać, że młodzieniec nie zasługuje na jego ukochaną córeczkę. Dlatego najpierw kupił młodym mieszkanie, potem naprawdę luksusowe auto. Zatrudnił też Jarka we własnej firmie. A potem zaczął go szykanować i wtrącać się w szczegóły ślubu.

Tylko święty wytrzymałby takiego upiornego teścia. Cielecki to bogacz, lubi życie na poziomie i wie doskonałe, że Jarek nie może tego samego od razu zapewnić Elizie. Wyzłośliwia się więc i wtrąca swoje trzy grosze nie tam, gdzie potrzeba. Dojdzie do tego, że nawet zechce zdecydować jaki charakter ma mieć wesele. Młodzi pragną, by było skromnie i bez pompy. Cielecki zaś już chce imprezy na kilkaset osób w luksusowym pałacyku.

To za dużo dla ambitnego Berga. Ostatecznie młodzi odwołają ślub. Cielecki zbytnio się tym nie zmartwi. W 2919. odcinku Na Wspólnej zobaczymy, jak mówi do Jarka, że z pewnością jeszcze sobie kogoś znajdzie. Ale Jarek będzie miał dla niego niespodziankę. To, że oboje z Elizą zdecydują się na odwołanie ślubu nie oznacza, że nie będą już razem! Cielecki dozna szoku, a Berg wygarnie mu, że swoją postawą wobec ich obojga straci serce swojej córki. To tak wstrząśnie bogaczem, że postanowi przeprosić Elizę. Przyzna jej też, że faktycznie chciał rozdzielić ją z ukochanym, bo wydawało mu się, że tak będzie dla niej lepiej.

Ale zagniewana córka nie będzie chciała go słuchać. Załamany Cielecki będzie chciał ją opuścić bez słowa, ale Eliza ostatecznie mu wybaczy? Tylko czy po tym wszystkim Cielecki zmieni swoje postępowanie? A może młodzi już nie będą chcieli brać ślubu?

Zobacz: „Król” – nowy serialowy hit nadciąga! Poznaliśmy obsadę! Same topowe nazwiska

Zobacz: Elżbieta z „Na Wspólnej” po wypadku zmieni się w potwora. Skrzywdzi córkę Igora?

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej


×
×