×

Ślubne zdjęcia Elżbiety Romanowskiej w sieci! Gwiazda pokazała się w przepięknej sukni! Czy powiedziała „tak”?

Elżbieta Romanowska wzięła ślub? Gwiazda została żoną tajemniczego przystojniaka, ale tylko w serialu W rytmie serca. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu z aktorką w roli panny młodej. Kiedy zobaczymy premierowe odcinki z przełomowego dla jej bohaterki wydarzenia?

Elżbieta Romanowska to sympatyczna, pełna dystansu gwiazda. Nic więc dziwnego, że widzowie dosłownie pokochali ją za rolę Ewy w serialu W rytmie serca. Głośno kibicowali jej na parkiecie Tańca z Gwiazdami i wspierali w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wszyscy fani jej serialowego wcielenia z Polsatu pamiętają na pewno, że do jej ślubu z Szarkiem (Dariusz Toczek) nie doszło! Ceremonia miała odbyć się w finałowym odcinku, który stacja wyemitowała w połowie maja. Niestety wszystko legło w gruzach z chwilą, gdy pan młody zobaczył swoją wybrankę w ślubnej stylizacji. Przerażona Ewa od razu wiedziała, że to zapowiedź olbrzymiego pecha. I stało się.

Ich świadkowie nie dotarli na czas, a w mieszkaniu tuż przed wyjściem na ceremonię pojawiła się mamusia Szarka. Widząc, jak policjant klei się do rodzicielki, Ewie dosłownie przeszła ochota na ślubne przysięgi. A jak będzie tym razem?

Ewa i Szarek to taka para jak żuraw i czapla. Oni chodzą wokół siebie i tak zejść się nie mogą. A to on coś źle zrobi, a to nie na taką randkę ją zaprosi, jaką ona by chciała… A jednak tę dwójkę coś ciągnie do siebie – mówiła jakiś czas temu aktorka.

Dziś na profilu serialu W rytmie serca opublikowano zdjęcie prosto z planu. Widać na nim bohaterkę Elżbiety Romanowskiej w sukni ślubnej i szykownej fryzurze. Będzie powtórka z rozrywki?

  • A mnie tam zastanawia sukienkę bo jest inna niż była w ostatnim odcinku…
  • I fryzura też! – pisali widzowie.
  • I to rzeczywiście jest zastanawiające! Ale ale… to nie błąd w produkcji – odpowiedziały osoby odpowiedzialne za realizację serialu.

To znaczy, że Ewa i Szarek jednak spotkają się przed ołtarzem? A może jej wybrankiem będzie teraz już ktoś zupełnie inny? O tym przekonamy się dopiero w kręconym właśnie 5. sezonie serialu W rytmie serca. Premiera jesienią 2019.

Zanim zobaczymy odcinki z Elżbietą Romanowską w sukni ślubnej, możemy podziwiać zdjęcia z planu i poprzednie stylizacje ślubne, które miała na sobie ulubienica widzów.

Pierwszy tydzień wakacji… ale nie u nas ???? My kręcimy dla Was nowe odcinki W rytmie serca! ❤️ / fot. Damian Hornet

Opublikowany przez W rytmie serca Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Zobacz: Seksowna Elżbieta Romanowska chwali się spieczonymi na raka piersiami: „Dekolcik mam troszkę czerwony”

Zobacz: Odchudzona Ela Romanowska zaskoczyła samą siebie! Gwiazda pokazała się w zjawiskowej białej sukni. Prawdziwa królowa!

Zobacz: „Ranczo” wraca pod zmienionym tytułem! Wreszcie pojawiły się konkretne informacje! Nie wszyscy będą zadowoleni…

Może Cię zainteresować