Elżbieta z „Na Wspólnej” po wypadku zmieni się w potwora. Skrzywdzi córkę Igora?

W 2910 odcinku Na Wspólnej Elżbieta (Paulina Chapko) wsiądzie z Ewą (Ewa Gawryluk) do samochodu, a przejażdżka skończy się tragedią. Partnerka Igora przeżyje, ale nie będzie już sobą.
Na Wspólne odcinek 2916, Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Jakub Wesołowski)

W Na Wspólnej Ela cudem uniknie śmierci. Po wypadku, który spowoduje Ewa trafi do szpitala ze wstrząsem mózgu. Na szczęście lekarze ją uratują, ale coś zmieni się na zawsze. Partnerka Igora zdziwaczeje, zrobi się nerwowa i odwoła wszystko, co do tej pory planowała. Będzie też wredna dla córki Nowaka. Co dokładnie się wydarzy?

W 2917 odcinku Na Wspólnej Julka będzie chciała zaprosić koleżankę do domu, żeby po lekcjach razem mogły przygotować zlecony przez nauczycielkę projekt. Igor nie będzie miał nic przeciwko, ale poprosi córkę, by z grzeczności zapytała o to także mamę. Elżbieta niechętnie się zgodzi, a potem oschle odtrąci przytulającą się do niej dziewczynkę. To nie umknie uwadze Igora.

Tymczasem w pracy Elżbieta oznajmi Zuzie (Małgorzata Socha), żeby odwołała kolonie dla dzieci, które planowały od miesięcy. Hofferowa będzie w szoku. Po powrocie do domu Ela będzie jeszcze bardziej nieznośna. Bez ogródek powie koleżance Julki, żeby już się wynosiła. Igor dowie się o wszystkim, gdy tylko wróci z pracy. Będzie próbował załagodzić sytuację i wyjaśni córce, że Elżbieta wciąż źle się czuje po wypadku.

Poszkodowana w zderzeniu Ela zaatakuje nawet ukochanego krzycząc, że to przecież ona omal nie zginęła przez jego matkę! To zachowanie może być dla niektórych zrozumiałe. My jednak wróżymy potężny kryzys w ich związku – o ile oczywiście Elżbieta się nie opamięta.


Zobacz: Samobójstwo w „Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U? [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał


×
×