×

Elżbieta z „Na Wspólnej” umrze? Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu [SPOILER]

Dzisiejszy odcinek Na Wspólnej pozostawi widzów w napięciu. Po tym jak Ewa (Ewa Gawryluk) spowodowała wypadek, nie będzie wiadomo, czy jadąca z nią Ela przeżyła. Sprawdźcie, co wydarzy się dalej!

Jeśli jesteś wielkim fanem Na Wspólnej to czytasz to na własną odpowiedzialność! Zdradzamy, jak potoczą się losy Ewy, Elżbiety i Igora (Jakub Nowakowski), który oskarży matkę o śmierć ukochanej!

Cóż, dzisiejszy wypadek to najgorsze, co mogło przytrafić się kobietom, które kochają Igora. Jego partnerka i matka postanowiły wybrać się na babski wypad do SPA. Gdy wsiadały do samochodu nie spodziewały się, że wkrótce obie będą walczyły o życie.

Rozkojarzona i pogrążona w depresji Ewa usłyszała w radiu komunikat o pacjencie, o którego śmierć posądzony jest jej ukochany. Ostrowski (Marek Kalita) bardzo przeżywa szpitalną awanturę, ale to odbija się echem nie tylko na nim. Matka Igora przestała kontaktować i wjechała prosto w drzewo. Ela trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami – między innymi ze wstrząsem mózgu. Lekarze przez kilka najbliższych dni będą utrzymywać ją w śpiączce farmakologicznej, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że wszystko skończy się dobrze. Przynajmniej dla Elżbiety.

Już niedługo w Na Wspólnej Ewa nie zniesie presji i oskarżeń. Poczuje się winna i pewnego dnia po prostu postanowi odebrać sobie życie. Po czułej rozmowie z mężem pójdzie do wanny, z której nie wyjdzie już o własnych siłach. Podetnie sobie żyły, a Ostrowski w ostatniej chwili zorientuje się, że coś jest nie tak. Wezwie pogotowie, a jego nieprzytomna żona od razu zostanie przetransportowana do szpitala. Wszystkie zdjęcia z tych emocjonujących chwil znajdziecie pod tekstem.

Zobacz: Samobójstwo w „Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U?

Zobacz: Ewa z “Na Wspólnej” zabije swoją synową? Igor nie poradzi sobie ze śmiercią Elżbiety [ZDJĘCIA]

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Może Cię zainteresować