Sensacja! W nowym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się seksowna gwiazda z serialu „Na dobre i na złe”!

Muzyczne show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo przypadło Polakom do gustu. Nic więc dziwnego, że trwają właśnie przygotowania do pracy nad 12. serią programu. Sprawdź listę uczestników!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W Na dobre i na złe grała Agatę Woźnicką – młodą, piękną lekarkę zakochaną w salowym Szczepanie (Kamil Kula). Nagle przepadła bez słowa, a producenci wysłali ją w szaloną podróż do Azji. Powodem była ciąża aktorki. Problem w tym, że Emilia Komarnicka urodziła synka rok temu, a na plan serialu jak dotąd nie wróciła…

Dla jej fanów mamy jednak dobrą informację. Agatę z Leśnej Góry będzie można wkrótce zobaczyć w Polsacie! Aktorka znalazła się na liście uczestników XII edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

View this post on Instagram

Do uczestników XII edycji Twoja twarz brzmi znajomo dołącza @emilia_komarnicka_klynstra ‼???? ???? Do zawodu aktorki zaczęła przygotowywać się w wieku… 7 lat! Właśnie wtedy trafiła do zespołów artystycznych działających w klubie garnizonowym w Brzegu, gdzie się urodziła. ???? Na deskach teatralnych zadebiutowała na czwartym roku łódzkiej filmówki. Na krótki czas porzuciła swój rodzimy teatr i wybrała się do Wrocławia na casting do musicalu „Chorus Line". W 2013 roku aktorka zrezygnowała z etatu w Wybrzeżu i na stałe przeniosła się do Warszawy. Miała wtedy już na koncie role filmowe (m.in „80 milionów" Waldemara Krzystka), regularnie pojawiała się na małym ekranie, trafiła też do głównej obsady „Na dobre i na złe” i komediowego „Rancza”. ???? Mimo udanych związków z telewizją, nie zrezygnowała ze sceny teatralnej – zarówno tej muzycznej (m.in. „Kariera Nikodema Dyzmy”, reż. W. Kościelniak) jak i dramatycznej (m.in. „Małe zbrodnie małżeńskie” reż. M. Pasieczny czy „Irańska konferencja” reż. I. Wyrypajew). Na stałe związana jest z warszawskim teatrem @Ateneum. Przywitajcie ciepło Emilię i dajcie znać w jakich wcieleniach chcielibyście ją zobaczyć! ???? #ttbz #ttbz12 @twojatwarzbrzmiznajomo #polsat #jesien2019 #uczestnicy #emiliakomarnickaklynstra #emiliakomarnicka

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Nie jest tajemnicą, że programy tego typu to szansa dla serialowych aktorów na pokazanie się z nieco innej strony. Poprzednią edycję wygrały same serialowe gwiazdy! Pierwsze miejsce zajął Kazimierz Mazur, czyli serialowy Kamil z Na Wspólnej. Zaraz za nim na podium znalazła się Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe. Zaraz za nimi na liście zwycięzców pojawiła się Elżbieta Romanowska, którą przecież śledzicie w serialu W rytmie serca.

Widzowie często są pod wrażeniem scenicznych i wokalnych umiejętności gwiazd, które kojarzą tylko ze szklanego ekranu. Wkrótce przekonacie się, że Emilia Komarnicka, którą kojarzycie z roli Agaty w Na dobre i na złe potrafi rozbujać publiczność. My już nie możemy się doczekać 🙂 Aktorka bowiem udowodniła już, że ma potężny głos. Zobaczcie nagranie! 

Emilia Komarnicka to już kolejne nazwisko z listy uczestników. Wiadomo już, że na scenie TTBZ pojawi się również Łukasz Zagrobelny oraz Ewelina Ruckgaeber.

Zobacz: Znamy pierwszych uczestników nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! To prawdziwe gwiazdy!

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×