×

Rewolucja w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Dni emisji niektórych seriali kompletnie Was zaskoczą

Stacja TVP podjęła odważne decyzje, by wzmocnić swoje seriale w tabelach oglądalności. O mnie się nie martw ma szansę zdobyć kolejnych fanów!

O tym, że Telewizja Polska mąci z jesienną ramówką już wiadomo. Po pierwsze stacja przesunęła datę emisji premierowych odcinków – w niektórych przypadkach nawet o dwa tygodnie! Więc na nowe odcinki ulubionych produkcji trzeba będzie jeszcze poczekać. To nie koniec rewelacji. Okazuje się, że serial O mnie się nie martw nie będzie już emitowany w piątki. Kiedy będzie można oglądać przygody mecenasa Kaszuby (Stefan Pawłowski) i jego przyjaciół?

11. sezon O mnie się nie martw będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 21.50. To tuż po emisji M jak miłość, a serial o Mostowiakach jest bez wątpienia najpopularniejszym w naszym kraju. Dyrektorzy stacji liczą więc na to, że część widzów zostanie na TVP2, by oglądać inny, nieco luźniejszy i komediowy serial o prawnikach.

Czy ich plan to przepis na sukces? O tym przekonamy się już jesienią.

To kolejna nasza decyzja mająca na celu ujednolicanie pasm. Sądzę, że „O mnie się nie martw” emitowane tuż po „M jak miłość” ma szansę na dużo lepsze wyniki oglądalności. Prognozujemy, że serial ten w nowym paśmie może liczyć nawet na 2,5 mln widzów – powiedział prezes TVP Jacek Kurski.

Nie tylko O mnie się nie martw zmieni datę emisji. Z piątkowego pasma zniknie także uwielbiana przez widzów Rodzinka.pl. Od września będziemy mogli oglądać ją w niedzielne popołudnia o godzinie 16:30. TVP w piątki planuje bowiem emisję programu Czar par i na seriale tego dnia nie będzie już miejsca.

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni

Zobacz: Producenci “M jak miłość” pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Może Cię zainteresować