Ewa Skibińska wraca do „Pierwszej miłości”. Teresa okaże się biologiczną matką Marysi?

Miała już nigdy nie wrócić do serialu Pierwsza miłość. A tymczasem po 10 latach przerwy Ewa Skibińska znów pracuje na tym planie! Jej bohaterkę Teresę czekają dramatyczne wydarzenia.
Ewa Skibińska wraca do "Pierwszej miłości". Teresa okaże się biologiczną matką Marysi?

Serial Pierwsza miłość miał premierę 15 lat temu i zaczął się od przeprowadzki głównej bohaterki, Marysi (Aneta Zając) do mieszkania siostry jej mamy, Teresy, którą gra właśnie Ewa Skibińska. Tata Marysi, Jan (Wojciech Dąbrowski) i Teresa żywili do siebie uczucie skrywane przez wiele lat, dlatego Teresa tak matkowała Marysi, której mama zginęła.

Zobacz: Wielka tajemnica serialu „Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Nie jest jednak wykluczone, że to Teresa jest prawdziwą mamą Marysi, która niebawem odkryje, że ma też siostrę bliźniaczkę i że przeszłość jej rodziny może być zupełnie inna niż to, co o niej wie. Ostatecznie bohaterka Skibińskiej zniknęła z serialu. Scenarzyści wysłali ją za granicę.

Pięć lat grałam w jednym serialu. Myślę, że to bardzo długo. W końcu musiało przyjść zmęczenie – mówiła kiedyś w magazynie Twoje Imperium.- To była decyzja nieodwracalna! – zapewniała

Zobacz: „Pierwsza miłość” po wakacjach: Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Aktorka postanowiła poświęcić się pracy w teatrze i faktycznie przez te lata zagrała w wielu znanych spektaklach w teatrach Wrocławia i Warszawy. Teraz jednak zmieniła zdanie i postanowiła wrócić do serialu.

Początkowo Teresa będzie nosiła na głowie chustę, ciemne okulary i będzie obserwować z ukrycia córkę Kingę, którą przed laty porzuciła. Dopiero po jakimś czasie ujawni się rodzinie i widzowie dowiedzą się skąd jej dziwne zachowanie. Żukowska boi się o swoje życie.  W ślad za Teresą do Polski przybyli ludzie jej nowego szalonego męża z Indii, od którego ona chce się uwolnić. Teresa musi przed nimi uciekać, żeby jej nie zabił – powiedziała Faktowi osoba z produkcji serialu Pierwsza miłość. Jeszcze nie wiadomo, kiedy w serialu pojawi się ponownie Teresa.

Kto wie, może Skibińska zacznie myśleć także nad powrotem do Na dobre i na złe? To ten serial dał jej ogromną popularność.

Zobacz: Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę “M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień


×
×