Ewa z „Na Wspólnej” zabije synową? Igor nie poradzi sobie ze śmiercią Elżbiety [ZDJĘCIA]

Do czego może doprowadzić nieleczona depresja? W Na Wspólnej rodzina Ewy zbierze się nad szpitalnym łózkiem Elżbiety. Wszystko przez roztargnienie nieszczęśliwej fryzjerki.
Na Wspolnej, odcinek 2910 foto: TVN/Radek Orzel Paulina Chapko, Kuba Wesolowski, Ewa Gawryluk, Marek Kalita

W Na Wspólnej Ewa od jakiegoś czasu boryka się z problemami psychicznymi. Wszystko przez pracę. Najpierw nie miała szans by się popisać. Teraz nie może znaleźć nowej. Zacznie wariować, ale przed bliskimi nie pokaże słabości. Gdy w 2910 odcinku Na Wspólnej odwiedzi ją Elżbieta, bez wahania zgodzi się pojechać z nią do SPA.

Matka Igora usiądzie za kierownicą, a przejażdżka skończy się tragicznie. Zamyślona Ewa nie zboczy z kursu, gdy samochód będzie jechać prosto w stojące przy drodze drzewo. Elżbieta nie wyjdzie z tego cało. Tymczasem sprawczyni tragedii nie będzie nawet pamiętała, jak doszło do wypadku. Od tego czasu dziennikarz samotnie wychowuje ich córkę Julkę (Maja Oświecińska).

Elżbieta ze wstrząsem mózgu trafi do szpitala. Igor będzie wściekły na matkę i zacznie ją obwiniać – czym jak się domyślacie tylko pogorszy jej psychiczne problemy. O tym, czy Elżbieta przeżyje dowiemy się w nowych odcinkach serialu TVN. Nowak mógłby tego nie znieść, już jedna jego partnerka zginęła… Magda (Karolina Nolbrzak) umarła w wypadku, gdy jechała na motocyklu.

Stan Elżbiety zaniepokoi Ewę do tego stopnia, że obwiniając się o śmierć synowej sama postanowi odebrać sobie życie. W nowych odcinkach Na Wspólnej żona Ostrowskiego (Marek Kalita) podetnie sobie żyły w wannie! Czy ktoś ją uratuje? Jak widzicie lato z serialem Na Wspólnej zapowiada się dość dramatycznie.

Zobacz: Serial „Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał

Zobacz: Marta Wierzbicka wraca do “Na Wspólnej”! Na długo? Wiemy, jak potoczą się losy Oli Zimińskiej!


×
×