Fani usilnie namawiają Joannę Koroniewską na powrót do „M jak miłość”. Jest komentarz aktorki!

Małgosia Chodakowska wróci do Grabiny? Joanna Koroniewska odeszła z M jak miłość lata temu, ale widzowie wciąż tęsknią za jej bohaterką. Aktorka zabrała głos w tej sprawie.
Joanna Koroniewska nigdy nie wróci do "M jak miłość"

Pamiętacie czasy, gdy mogliście śledzić losy najmłodszej córki Mostowiaków w M jak miłość? Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) stracili ją na zawsze. Chodakowska po rozstaniu z mężem (Andrzej Młynarczyk) wyjechała do USA i tam wpadła w sidła groźnej sekty. Jeszcze niedawno Gosia przebywała w ośrodku dla obłąkanych. Odejście z sekty wpędziło ją bowiem w poważne problemy natury psychicznej. Niedawno jej siostra odebrała jednak niepokojący telefon zza granicy. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowiedziała się, że Małgosia uciekła.

Czy to szansa na to, żeby Joanna Koroniewska wróciła do M jak miłość? Właśnie o tym marzą widzowie. Ktoś z rodziny mógłby ją przecież odnaleźć i przywieść do Polski. W końcu Gosia potrzebuje pomocy i wsparcia w trudach dnia codziennego. Z pewnością tęskni też za bliskimi no i Wojtusiem (Feliks Matecki), którego teraz wychowuje za nią Asia (Barbara Kurdej-Szatan).

Niestety aktorka po raz kolejny łamie widzom serca i mówi dosadnie, że do produkcji TVP2 nigdy już nie wróci.

„Po raz kolejny zaprzeczam – nie wracam do M jak miłość” – napisała w swoim dzisiejszym Instastories.

Na pocieszenie możemy Wam napisać, że powrót Małgosi nie jest do końca wykluczony. W rozmowie z Jastrzabpost.pl Joanna Koroniewska wyznała przecież, że produkcja być może zastąpi ją inną aktorką.

– Myślę, że widzowie są tak stęsknieni za postacią Małgosi, że produkcja w końcu wstawi tam kogoś. Ja powiem szczerze, że ja nigdy nie powiem „nigdy”, ale to jest zamknięty etap w moim życiu – powiedziała nam jakiś czas temu.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali zdjęcie z córeczkami! Janina to już duża dziewczynka

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Joanna Koroniewska nie wytrzymała! Aktorka publicznie wylała swoje wszystkie małżeńskie żale! Maciej Dowbor w potrzasku!


×
×