Filip Bobek zrobił sobie okrutny żart ze zwolnionej z TVP Barbary Kurdej-Szatan! Gwiazda prawie wpadła w szał! Jest wideo z ukrycia!

Bebara Kurdej-Szatan i Filip Bobek pracują razem na planie serialu W rytmie serca. Aktor postanowił, wykorzystać fakt, że koleżanka przyjechała do pracy swoim pięknym samochodem. Żart gwiazdora nie przypadł do gustu byłej prezenterce TVP.
Kurdej-Szatan, Bobek, auto

Praca na planie serialu to poważne zadanie. No chyba, że jest przerwa i czas na to, by podowcipkować z kolegów i koleżanek. Filip Bobek wkręcił Barbarę Kurdej-Szatan. Jej mina jest dosłownie bezcenna!

Aktorka jeździ pięknym, niebieskim Jaguarem, którego wielu może jej pozazdrościć. Duży, rodzinny samochód to oczko w jej głowie. Nic więc dziwnego, że gdy zobaczyła na nim wielką rysę stanęła jak wryta. Na pierwszy rzut oka była pewna, że ktoś zniszczył jej samochód i zwiał. W rzeczywistości to jej serialowy kolega nalepił „rysę” na lakier.

Minęła chwila, zanim Barbara Kurdej-Szatan zorientowała się, że padła ofiarą żartu. Rysę wskazał jej siedzący w zaparkowanej nieopodal taksówce. Aktorka minę miała nietęgą! Myślami pewnie była już u lakiernika i szukała sprawcy zdarzenia. Tymczasem rozbawiony Filip Bobek siedział w samochodzie obok i śmiał się nagrywając Instastories:

Kochani, zaczynamy akcję. Baśka się dowie właśnie, że ma porysowane auto. Nie mogę. Jak ona się dowie, że to ja to mnie zabije. Cicho,żeby mnie nie zobaczyła – mówi Filip Bobek w najnowszym nagraniu i wybucha śmiechem, gdy serialowa Maria orientuje się, że to tylko prank!

Zobaczcie jak bardzo Basi (nie) było do śmiechu…

Zobacz: Filip Bobek wraca do „Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019: Dziecko Niny i Leszka będzie chore. To dlatego Krajewski odejdzie od Asi?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan będzie czarnym koniem w nowym „Tańcu z gwiazdami”?! Aktorka wyjawiła wszystko jak na spowiedzi [WIDEO]


×
×