Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień

Filip Bobek zagra w nowym sezonie M jak miłość? Aktor pokazał zdjęcia z planu i niechcący ujawnił za wiele. Co takiego zdradził?
Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę "M jak miłość". Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień

Filip Bobek pojawi się w nowych odcinkach M jak miłość? Aktor udostępnił zdjęcia z planu serialu o Mostowiakach. Fotki opatrzył bardzo wymownym podpisem:

Zabawa na cudzym podwórku

Co miał na myśli? Aktor w M jak miłość wcale się nie pojawi. Pracuje teraz na planie 5. sezonu W rytmie serca, którego plan usytuowany jest w Falenicy – tuż obok jest także plan M jak miłość, gdzie kręcone są sceny przed bistro, restauracją Otara oraz firmą Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Ronzerski).

No i tu właśnie Filip Bobek zdradził za wiele. Zupełnie nieświadomie na jednym ze zdjęć pokazał, że firmy Marcina Chodakowskiego już nie ma! Zamiast tego jest serwis z rowerami. Co się stanie z interesem serialowego przystojniaka?

W nowych odcinkach M jak miłość Marcin będzie zmuszony zamknąć firmę. Problemy finansowe sprawią, że Chodakowski pozbędzie się dorobku całego życia. Biedować na szczęście nie będzie. Szybko znajdzie zatrudnienie u cenionego dewelopera Krajewskiego seniora (w tej roli Grzegorz Wons).

Taki bieg wydarzeń będzie miał ogromne znaczenie także dla matki młodego biznesmena. Nowy pracodawca syna zawróci Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) w głowie!

Zobacz: Nowy ojczym braci Chodakowski to bogacz! W „M jak miłość” Aleksandra straci głowę dla dewelopera

Zobacz: Iza i Marcin nie będą mogli spać spokojnie. Tym razem to nie Artur będzie powodem ich zmartwień

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w roli lesbijki! To będzie wielki szok dla fanów serialu


×
×