39 i pół tygodnia: Dziś wielki finał sezonu. Darek umrze? Zobacz zwiastun

Już dziś na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek serialu 39 i pół tygodnia. Co będzie z Darkiem Jankowskim (Tomasz Karolak)? Czy niepokorny muzyk pokona śmiertelną chorobę?
39 i pół tygodnia: Dziś wielki finał sezonu. Darek umrze? Zobacz zwiastun

Jak skończy się 39 i pół tygodnia? Opis, streszczenie ostatniego odcinka:

W 10 odcinku (emisja w niedzielę 10.11.2019 na antenie TVN) Darek będzie szykować się do koncertu, który może być jego ostatnim wystąpieniem. Nie zapomina jednak o innych. Artysta ma w zanadrzu niespodziankę dla Ewy (Agnieszka Warchulska).

Zobacz: Jak mieszkają serialowe gwiazdy? Uchylamy rąbka tajemnicy. Zobaczcie tylko te wnętrza!

Bliscy namawiają Jankowskiego, żeby powtórzył badania. Niestety wyniki nie są dobre. Sprawiają, że Darek zaczyna zastanawiać się, czy występ ma sens. Tymczasem Zarębska desperacko poszukuje lekarza, który zoperuje mężczyznę. Niestety, wszyscy koledzy po fachu jej odmawiają. Sytuacja jest zbyt skomplikowana.

Marta (Magdalena Lamparska) stara się podzielić się z Patrykiem (Alan Andresz) ważną informacją. Całą uwagę męża pochłania jednak organizacja koncertu zespołu Dirty Track. Wszyscy, również Amanda (Marina Łuczenko), są zaangażowani w promowanie muzycznego wydarzenia. Anka, Piotr i Zosia wybierają się na egzotyczne wakacje. Trwają przygotowania do wyjazdu. Niespodziewanie w ich domu pojawia się Ewa. Tymczasem w Warszawie Darek jedzie na koncert… Co wydarzy się dalej? Czy Tomasz Karolak pożegna się z życiem w finałowym odcinku 39 i pół tygodnia? Odcinek jest zatytułowany Pogrzeb. W dosłownym rozumieniu to oczywiście nie zwiastuje szczęśliwego zakończenia…

Czytaj: Zmiana w emisji „M jak miłość”. Tylko jeden odcinek w tygodniu? To dramat dla widzów!

Zobacz zwiastun 10 odcinka 39 i pół tygodnia


×
×