Finał serialu „Lucyfer” zaszokuje. Diabeł zostanie ojcem!

A to niespodzianka. W finale serialu Lucyfer  tytułowy bohater i jego ukochana zostaną... rodzicami. Skąd to wiadomo? Wygadał się serialowy Amenadiel (D.B. Woodside) czyli brat tytułowego bohatera.
Lucyfer: Lauren German ( Chloe), Tom Ellis (Lucyfer)

Zanim jednak dojdzie do poczęcia, albo Lucyfer (Tom Ellis) będzie musiał wrócić na Ziemię z Piekła, albo w otchłani piekielnej będzie musiała się znaleźć jego ukochana, Chloe (Lauren German).  Gdy ta para widziała się po raz ostatni, Chloe wreszcie uwierzyła, że Lucyfer jest prawdziwym władcą piekieł, ale zaakceptowała tę bolesną prawdę. Co więcej, wyznała miłość swemu piekielnemu ukochanemu.

Zobacz: The Crown: Tajemniczy i szalenie przystojny Tobias Menzies. Co o nim wiemy?

Czy w piątym sezonie  serialu Lucyfer ta urocza para  dorobi się maleństwa? To całkiem możliwe, a rąbka tajemnicy uchylił D.B. Woodside zdradził ostatnio, że bardzo chciałby zobaczyć Lucyfera w roli ojca! Może właśnie tak się stanie.

 Wszyscy twórcy serialu zgodnie zapewniają, ze ten sezon będzie wyjątkowy. Wiadomo też, że w nowych odcinkach pojawi się Tricia Helfer, która wcielała się już w matkę głównego bohatera oraz kochankę byłego męża Chloe (Kevin Alejandro). Zapewne wróci jako ta pierwsza postać czyli wszechmocna Bogini. Może pomoże swemu ukochanemu synkowi wydostać się z piekła lub doprowadzić do niego Chloe?

Czytaj: Najprzystojniejsi zagraniczni gwiazdorzy serialowi

 Mówi się także o tym, ze w piątym sezonie lucyfera zobaczymy kolejnego brata głównego bohatera – najpotężniejszego Archanioła – Michała.

Z kolei dla fanów są zapowiedziane rozliczne niespodzianki. Będzie odcinek musicalowy, a finał ma po prostu wszystkich oczarować.

„Mam nadzieję, że będę usatysfakcjonowany raczej jak z zakończenia Breaking Bad niż tego z Gry o tron. Lubię opowieści, których przesłaniem jest nadzieja i jest to kierunek, który obraliśmy w przypadku „Lucyfera” – powiedział Tom Ellis, pytany o finał jego serialu.

Co ciekawe, wcale nie jest powiedzione, że po zakończeniu  serialu nigdy już nie spotkamy przystojnego diabła. Ponoć producenci myślą o spin-offie.


×
×