Finał „Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Mylił się ten, kto myślał, że Katię (Katerina Kowalczuk) z serialu Zniewolona czekają weselne dzwony i happy end. Owszem, w ostatnim odcinku drugiej serii zobaczymy jej ślub, ale to nie koniec kłopotów pięknej niewolnicy. Czy to daje nadzieję na kontynuację serialu?
Serial Zniewolona

Dokładnie dwa lata temu Katerina Kowalczuk stanęła pierwszy raz na planie serialu Zniewolona. Wtedy po prostu spełniało się jej marzenie , by zagrać główną role w produkcji kostiumowej, będącej jednocześnie wyciskaczem łez. Nie podejrzewała, że Zniewolona okaże się takim hitem, i to nie tylko na Ukrainie ale też w innych krajach, a przede wszystkim w Polsce. Trzy miliony Polaków z zapartym tchem śledzą dole i niedole ślicznej dziewczyny, która w ciągu tych wszystkich odcinków przeżyła naprawdę wiele: śmierć bliskich sobie ludzi, próbę zakopania jej żywcem, bolesną chłostę – a to te sceny były największą traumą dla grającej Katię Kowalczuk.

Zobacz: Największa gwiazda “Zniewolonej” opublikowała szczególny list do Polaków! Fani serialu będą w siódmym niebie!

Teraz widzowie czekają na finał serialu. Co on przyniesie? Po samobójstwie Grigorija (Michaił Gawriłow) problemy Katii nie skończą się. Udręczona dziewczyna wpadnie w łapy członków okrutnej sekty. Postanowią oni oczyścić domostwo Czerwińskiego z wszelkiego zła! W tym celu będą chcieli złożyć piękną dziewczynę w ofierze.

Na szczęście tuż przed tragedią Żadan ( Maxim Radugin) uratuje ją. W dodatku bogacz przejmie posiadłość Czerwińskiego a potem oświadczy się Katii i zostanie przyjęty. W ostatnim 48. odcinku drugiej serii Zniewolonej tej parze będą bić weselne dzwony. I tak mogłoby się wszystko skończyć bajkowym stwierdzeniem „ żyli długo i szczęśliwie”. Jednak happy endu nie będzie, po wyjściu młodej pary z cerkwi wydarzy się coś niespodziewanego, prawdopodobnie tragicznego.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Jaki tym razem zwrot akcji wymyślą scenarzyści? Pewnie taki, by … powstała trzecia seria Zniewolonej. Tego właśnie oczekują fani serialu. Oby doczekali się kontynuacji swej ukochanej telenoweli.

Zobacz: Niespodzianka dla fanów serialu „Zniewolona”. Nowy wpis głównej bohaterki rozczuli Polaków  


×
×