Franek z „Barw szczęścia” przeżyje wypadek, ale nie będzie z nim dobrze. Znamy szczegóły!

Franek po wypadku będzie pewien, że to jego wina. Uzna, że to on powinien umrzeć, bo zrobił krzywdę tylu rodzinom. W Barwach szczęścia po wakacjach 2019 Franek, kierowca feralnego busa pogrąży się w depresji.
Śmierć w "Barwach szczęścia"! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Do wypadku pojazdu dojdzie w 2083. odcinku Barw szczęścia. I choć to nie Franek będzie sprawcą drogowej masakry, to w 2090. odcinku właśnie on zacznie obwiniać się o wypadek busa. Nic dziwnego – w kolizji zginą dwie osoby, kilka będzie ciężko rannych. Dla wszystkich zaś – rodziców i organizatorów wypadu – to tragedia nie do opisania!

Sam Franek przecież długo będzie walczył o to, by przeżyć. Kierowca będzie tak bardzo poturbowany, że po operacji lekarze wprowadzą go w śpiączkę farmakologiczną, która ma przyspieszyć leczenie. Jednak, kiedy Franek odzyska świadomość i zacznie wracać do sił, pojawią się wyrzuty sumienia. Okaże się, że w wypadku zginą kierowca drugiego auta i jego pasażer. Franek będzie sobie to wyrzucał i mówił, że żałuje, że sam nie zginął zamiast nich.

Na szczęście wtedy wkroczy do akcji Regina (Kamila Kamińska), która zrobi wszystko, by przywrócić ukochanemu równowagę i radość życia. Choć w zasadzie nie wolno tego robić, Regina zabierze do szpitala małego synka Franka – Stefanka (Eryk Martyński).

– Franek musi wiedzieć, że ma dla kogo żyć – podpowie Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), który nie będzie się wahał i powierzy jej opiekę nad swoim wnukiem.

Wizyta malucha na pewno pomoże Frankowi. Dodatkowo jednak okaże się, że biegli wykluczą go z winy za spowodowanie wypadku. Czy zatem Franek będzie normalnie funkcjonował? Zapewne tak, choć zawsze będzie pamiętał o traumie wypadku. Czy jednak wróci do swych planów otworzenia restauracji? O tym przekonamy się już w sierpniu, bo wtedy w telewizyjnej Dwójce pojawią się premierowe odcinki Barw szczęścia.

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z “M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×