Barbara Kurdej-Szatan dostała nową pracę! Gwiazda po zwolnieniu z TVP przebiera w ofertach od najlepszych!

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak ofert pracy. Gwiazda po odejściu z TVP została zasypana propozycjami od najlepszych. Od września pojawi się w Tańcu z gwiazdami, ale to niejedyna nowa produkcja z jej udziałem. W czym ją jeszcze zobaczymy?
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat uchodziła za gwiazdę TVP. Prowadził aż cztery czołowe programy: Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance. Dwa miesiące temu bez uprzedzenia straciła posadę prowadzącej w każdym z wymienionych tytułów. Była w szoku, podobnie jak my i cały medialny światek. Aktorka umieściła wtedy oświadczenie, w którym poinformowała o bardzo brzydkim sposobie zwolnienia przez władze Telewizji Polskiej. 

Czas leczy rany, więc aktorka o zwolnieniu już nie pamięta. Ma nowe zadania i obowiązki, bo jak się okazało po traumatycznych przeżyciach związanych z TVP propozycje zawodowe posypały się jak z rękawa.

Przychodzi moment na inne rzeczy, na nowe rzeczy. Przecież całe życie nie prowadziłabym Voice’a. W sierpniu mam nowe projekty. Ale zostawię to produkcją, aby mogły same poinformować o tym, co będzie się działo – mówiła jakiś czas temu.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa

I przyszło nowe! Barbara Kurdej-Szatan zaczęła właśnie pracę nad nowym, tajnym projektem, o którym nie chce jeszcze zbyt wiele mówić. Wiadomo jednak, że towarzyszyć jej będzie Tomasz Oświeciński oraz Antek Królikowski. Już po samej obsadzie wnioskujemy, że projekt z udziałem gwiazdy jest realizowany przez jednego z najlepszych producentów. Czyżby był nim Patryk Vega? W końcu nie tak dawno aktorka zdradziła nam, że jest gotowa na wyzwanie aktorskie rzucone przez reżysera nie bojącego się kontrowersyjnych projektów:

Zależy oczywiście od tego jaka rola, i co i jak. Ja niestety przez nawał obowiązków nie nadrobiłam ostatnich zaległości. Nie widziałam jego ostatnich filmów. Wszystko zależy od scenariusza i postaci.

Z pierwszych doniesień wiemy tylko, że zdjęcia do nowej produkcji z udziałem Basi powstają w Rydze. O wszystkim będziemy informować was na bieżąco.

Tymczasem chcemy pocieszyć fanów aktorki. Choć zniknie z premierowych odcinków wielkich produkcji TVP to nie zniknie z M jak miłość. Rola w tym serialu ponoć jest bezpieczna…. Ale wszystko może się wydarzyć!

Zobacz: Kariera Barbary Kurdej-Szatan wisi na włosku? Wszystko rozstrzygnie się w „Tańcu z Gwiazdami”

Poza tym aktorka lada moment pojawi się w roli Marysi w serialu W rytmie serca oraz na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Praca dla Polsatu – podobnie jak poglądy polityczne aktorki – były jednym z powodów zwolnienia z publicznej telewizji.

Było, minęło! Czekamy na efekty pracy nad nowym projektem 🙂


×
×