Grzegorz Wons nową gwiazdą „M jak miłość”. Jego bohater nieźle namiesza w życiu Chodakowskich!

Nowy bohater, rzutki biznesmen Robert Krajewski Grzegorz Wons) pojawi się w M jak miłość po wakacjach. Nieodwracalnie zmieni życie wszystkich Chodakowskich, nie tylko pani Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska).
Grzegorz Wons nową gwiazdą "M jak miłość". Jego bohater nieźle namiesza w życiu Chodakowskich!

Po raz pierwszy zobaczymy Krajewskiego w akcji w 1463. odcinku M jak miłość. Grający go Grzegorz Wons jest znany przede wszystkim z roli Kwapisza w Klanie oraz z kabaretu Olgi Lipińskiej. Jednak w M jak miłość zagra zupełnie innego bohatera. Krajewski, ojciec Leszka (Sławek Uniatowski) to twardy, bajecznie bogaty deweloper. Chyba też nieco bezwzględny. Z wcześniejszych odcinków M jak miłość wiemy bowiem, że jego własny syn nie ma najlepszego zdania o sercu swego zamożnego papy.

Jak ustalił Świat Seriali, Roberta poznamy, gdy zacznie dla niego pracować Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Stanie się to w wyniku perturbacji rodzinno-życiowych, a pracę załatwi mu ciocia. Krajewski będzie jednak żądał, by nowy podwładny był lojalny do bólu i pracowity jak mrówka. Chyba na te ponadnormatywne wymagania Marcin poskarży się mamie. Zaciekawiona Aleksandra nie będzie mogła się doczekać, kiedy pozna szefa tyrana. I jej życzenie się spełni, bo w 1473. odcinku M jak miłość Marcin, Ola oraz Robert przypadkowo spotkają się w bistro. Krajewski nie jest zbyt sentymentalnym człowiekiem, jednak, gdy natknie się na Aleksandrę, zaniemówi. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia.

Jakie jednak okoliczności doprowadzą do takiego splotu zdarzeń? Bardzo prawdopodobne jest, że ojciec Marcina i Olka (Wojciech Majchrzak)… umrze, zostawiając swoją firmę budowlaną tonącą w długach. To przyczyni się do ogromnych problemów nie tylko Olka (Maurycym Popiel), ale i zmusi Marcina do podjęcia pracy u Roberta.

Już wiadomo, że romans z Aleksandrą będzie gorący. Co jednak wyniknie z niego dla wszystkich bohaterów? O tym przekonamy się w nadchodzącym sezonie M jak miłość.

Zobacz: Magda rzuci Andrzeja dla byłego męża? Maurycy Popiel zdradził aż za dużo z nowych odcinków „M jak miłość”!

Zobacz: Bezduszny Paweł znów złamie Julce serce. Co za drań! To koniec ich związku w “M jak miłość”?

Zobacz: Producenci “M jak miłość” pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości


×
×