Gwałt w „Barwach szczęścia”: Józek Sałatka pójdzie siedzieć? Co z Julitą?

 Już niedługo w serialu Barwy szczęścia dojdzie do dramatycznych wydarzeń z udziałem Józka Sałatki (Patryk Pniewski). Młody przystojny piłkarz  trafi na pierwsze strony gazet. Niestety nie z powodu swojej rewelacyjnej gry. Szykują mu się potężne problemy w karierze i w małżeństwie... 
Barwy szczęścia - Józek i Julita

 Co takiego wydarzy się z Józkiem? Gwałt w Barwach szczęścia miałby b jego dziełem?? 

 Zostaną mu postawione poważne zarzuty o charakterze kryminalnym.  Zostanie podejrzanym w sprawie o gwałt. Pewnego dnia do drzwi jego domu zapuka policja  I do zatrzyma. Oczywiście Józek będzie bardzo zaskoczony. I niestety nie będzie to najlepszy czas w jego życiu, bo zaraz ogólnopolskie media zaczną się rozpisywać o możliwości popełnienia przestępstwa przez zawodnika drużyny Spartan. 

Czytaj: Katarzyna Glinka w ciąży! Odejdzie z „Barw szczęścia”?

To nie pierwszy raz, kiedy scenarzyści Barw szczęścia korzystają z tematów z “życia wziętych. Niedawno było przecież głośno o przestępstwie, jakiego miał dokonać Jarosław B., dawny zawodnik Arki Gdynia, został oskarżany o brutalny gwałt przez modelkę Sylwię Sz. Ostatecznie do sądu trafił jedynie akt oskarżenia dotyczący udzielenia narkotyków. Nie znaleziono zaś dowodów, które miałyby potwierdzać słowa modelki dotyczące brutalnego gwałtu 

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2180): Iza zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza

Domniemany gwałt w Barwach szczęścia będzie ogromnym  ciosem dla bliskich Sałatki. Przecież żona Józka Julita (Katarzyna Sawczuk) ma ma ogromne problemy  życiowe. Jej mama (Bożena Stachura) jest chora na schizofrenię. A sama Julita padła  niedawno ofiarą depresji poporodowej.Czy żona Józka uwierzy w jego wersję zdarzeń? A może Józek faktycznie dokonał przestępstwa?  Czy ich małżeństwo przetrw także ten ogromny kryzys dla ich dziecka?

View this post on Instagram

Dżosef the Salad & menago ⚽️????

A post shared by Patryk Pniewski (@patrykpniewski_official) on

Tak czy siak, wątek zapowiada się ciekawie. Kluczowe w sprawie gwałtu w Barwach szczęścia jest to, czy Józek faktycznie popełnił przestępstwo. Czy może sprawa jest spreparowana przez kogoś, na przykład oskarżającą o gwałt dziewczynę, która być może pragnie medialnego rozgłosu oraz pieniędzy od piłkarza. 

 


×
×