Gwiazda „Barw szczęścia” wychodzi za mąż! Katarzyna Sawczuk przyjęła oświadczyny muzyka!

22-letnia gwiazda Barw szczęścia Katarzyna Sawczuk, choć w serialu dawno jest mężatką i nawet spodziewa się dziecka piłkarza Sałatki (Patryk Pniewski), w prawdziwym życiu właśnie zmienia stan cywilny. Wybrankiem aktorki jest wokalista grupy BeMy Mattia Rosiński. Kasia nie wahała się, by przyjąć jego oświadczyny.
Katarzyna Sawczuk

Kasię i Mattię łączy przede wszystkim miłość do muzyki. W końcu Sawczuk jest nie tylko aktorką. Swoją przygodę z showbiznesem zaczynała od programu The Voice of Poland. W jego 4. edycji zajęła drugie miejsce. Z kolei pochodzący z Bordeaux we Francji uzdolniony Mattia zajął ze swoim zespołem 2. miejsce w 6. edycji Must Be the Music.

Zanim poznała przyszłego męża

Zanim Katarzyna Sawczuk przyjęła oświadczyny, prowadziła dość burzliwe życie uczuciowe. Jej pierwszym słynnym narzeczonym był starszy od niej o osiem lat Antek Królikowski. Kiedy ten rzucił ją dla Julii Wieniawy, Kasia szybko związała się najpierw z Nikodemem Rozbickim, a potem z Patrykiem Pniewskim. Z tym aktorem grają w serialu Barwy szczęścia małżeństwo. Para jest szczęśliwa, spodziewa się dziecka, ale mają problem z matką ( Bożena Stachura) serialowej Julity, która jest chora na schizofrenię!

Plotki mówiły także o tym, że Kasia była jakiś czas związana z tancerzem Wojciechem Jeschke, z  którym występowała w 7. edycji Tańca z gwiazdami. W końcu jednak trafiła na Mattię, z którym dzieli nie tylko muzyczny gust, ale i zamiłowanie do podróży i dobrej kuchni.

Podobno tym, który najbardziej przejął się zaręczynami Kasi jest jej były, czyli Antoni Królikowski. Trudno mu przyjąć do wiadomości, że jego była dziewczyna niedługo zostanie żoną innego mężczyzny. Bo ponoć Kasia i jej narzeczony nie mają zamiaru przeciągać narzeczeństwa w nieskończoność, tylko w ciągu najbliższego roku stanąć na ślubnym kobiercu! W końcu wyglądają jak z obrazka i bardzo się kochają. Przyszłym nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji zaręczyn!

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2076): Julita ofiarą chorej psychicznie matki! Na co choruje Urszula?

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2077): Wojna o Renatę. Ludwik wrobi Norberta w kradzież?


×
×