Gwiazda „Barw szczęścia” zastąpi Paździocha w serialu „Świat według Kiepskich”! Kto to taki?

O tym, że Paździocha zabraknie w najnowszych odcinakach serialu Świat według Kiepskich już pisaliśmy. Teraz wiadomo, kto go zastąpi! 
Gwiazda "Barw szczęścia" zastąpi Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich"! Kto to taki?

Wielkie zmiany w najnowszym sezonie Świata według Kiepskich. Zdjęcia zaczęły się kilka dni temu. I choć media obiegła informacja, że 87-letni Ryszard Kotys odchodzi na zawsze z serialu z powodu pogarszającego się zdrowia, to jednak stacja Polsat zaprzeczyła tym informacjom. Choć z pewnością w najnowszym sezonie serialu Mariana Paździocha będzie znacznie mniej. Ale pojawi się ktoś, kto go… nieco zastąpi.

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem Świat według Kiepskich. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa – napisano w oświadczeniu Polsatu.

Szczęśniak oczywiście pojawi się w jesiennych odcinkach Świata według Kiepskich, ale niejaką lukę po Paździochu seniorze zasypie ktoś jeszcze. W kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾ pojawi się nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców. W rolę Oskara wcieli się Sebastian Stankiewicz, świetny aktor komediowy, znany widzom Polsatu z ostatniej edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami oraz serialu La La Poland. Występuje też z Kabaretem na Koniec Świata, więc ma niebywałe doświadczenie w rozśmieszaniu wymagającej publiczności.

Raczej nie zapowiada się, by nowy sąsiad Ferdka pomógł mu w szukaniu pracy. Jednak Kiepski podejdzie do sprawy bardzo kreatywnie. Podejmie Świata według Kiepskich to nie koniec niespodzianek. W nowych rolach, choć niestety epizodycznych, pojawią się Krzysztof Ibisz, Krystyna Czubówna oraz Piotr Stramowski. Ten ostatni zagra żołnierza armii amerykańskiej.

Zobacz: Świat według Kiepskich bez Paździocha. Ryszard Kotys musiał zrezygnować z pracy przez straszliwe dolegliwości zdrowotne

Zobacz: Samobójstwo w „Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U? [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Izabela Zwierzyńska wraca do „Barw szczęścia”, ale nie na długo. Iwona Pyrka będzie śmiertelnie chora!


×
×