Gwiazda „M jak miłość” w „Przyjaciółkach”: tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Wiecie, o kogo chodzi?

Gdy grała w M jak miłość, prawie uwiodła Marcina (Mikołaj Roznerski). Teraz w serialu Przyjaciółki też rozkocha w sobie jednego z przystojniaków? Wiemy, kim będzie Maria Pawłowska w Polsacie! 

Maria Pawłowska zaskarbiła sympatię wcielając się w rolę Ani, dziewczyny Marcina w M jak miłość. Okazało się jednak, że Iza (Adriana Kalska) urodziła mu dziecko i wtedy już było jasne, że jego związek z dziennikarką nie przetrwa. Och tamtych wydarzeń minęło kilka długich miesięcy. Marcin i Iza są szczęśliwą rodziną, a Ania zniknęła.

Aktorka ma teraz czas na inne zawodowe projekty. Okazało się, że już we wrześniu będziemy mogli oglądać ją w Przyjaciółkach!

Wystąpię w 14. sezonie Przyjaciółek, gdzie tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Będę opiekunką, którą Patrycja zobaczymy, czy słusznie zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą jeśli powiem, że ta opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiążę się z wyzywającymi strojami i makijażem. Pracujemy od dwóch miesięcy. Sporo wiem, co się wydarzy, ale nie wiem, jak ta historia się zakończy – powiedziała w Party.pl

Patrycja nie będzie zazdrosna? Zatrudni panią lekkich obyczajów do opieki nad synem i córką, którą wychowa po śmierci Wiki (Roma Gąsiorowska)? Dziewczyna nie jest dobrym materiałem na nianię. Może też uwodzić Wiktora (Paweł Deląg), który przecież już raz nie dochował Patrycji wierności i tak właśnie na świat przyszła Klara. Nowe odcinki serialu Przyjaciółki już we wrześniu!

Zobacz: Stefan Pawłowski w Przyjaciółkach! UWiedzie jedną z głównych bohaterek?

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!

Zobacz: “M jak miłość” ślub Magdy i Andrzeja już w sierpniu! Ujawniamy szczegóły ceremonii


×
×