Gwiazda M jak miłość w szpitalu! Co się stało?

Paweł Małaszyński, którego znamy z takich seriali M jak miłość, Magda M. , Belle epoque czy ostatnio Wojennych dziewczyn, zasłabł na teatralnych deskach. To już nie pierwszy raz w ostatnim czasie. Co się stało?
Paweł Małaszyński

Media donosiły, że aktorowi zdarzyło się poczuć gorzej podczas pracy już dwa razy. Wtedy także była konieczna wizyta w szpitalu. Małaszyński jednaj, jak widać, nie potraktował poważnie tych ostrzeżeń.

 Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”. To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

W miniony wtorek podczas spektaklu Berek, czyli upiór w moherze Małaszyński zasłabł na scenie. Pogotowie zabrało go do szpitala. Na razie nie wiadomo, kiedy wrodzi do pracy. A ponieważ Małaszyński jest filarem stołecznego teatru Kwadrat, jego dyrektor Andrzej Nejman (czyli Waldek Złotopolski ze Złotopolskich) ma nie lata problem.

Paweł czuje się chyba troszkę lepiej bo na Instagramie pojawiło się krótkie wyjaśnienie calej sytuacji

„Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej, jak to będzie możliwe!” – napisał Małaszyński.

Wygląda na to, że gwiazdor prowadził w ostatnim czasie zbyt intensywny tryb życia i zapomniał, jak ważne jest dbanie o siebie i swój organizm.

Kim jest Paweł Malaszyński

Paweł Małaszyński jest związany z komediowym Teatrem Kwadrat w Warszawie od początku swojej kariery. Jest absolwentem PWST we Wrocławiu (obecnie AST). Na deskach swego macierzystego teatru zadebiutował w czerwcu 2003 roku podwójną rolą Trufaldina i Arlekina w Słudze dwóch panów Goldoniego.

 Czytaj: M jak miłość (odc.1481): Chora Marta znów pomoże Łukaszowi w problemach!

W aktualnym repertuarze Teatru Kwadrat jest kilka przedstawień z Pawłem Małaszyńskim w obsadzie. W ostatnim czasie można go było oglądać właśnie w Berku, czyli upiorze w moherze, gdzie zagrał geja . Ale także w spektaklach Medium, Kłamstewka i największym przeboju teatru Kwadrat czyli w Szalonych nożyczkach.

Ale Małaszyński to przede wszystkim uzna aktor serialowy. Sławę zdobył dzięki brawurowej roli mafiosa w Oficerze. Grał też w M jak miłość, gdzie przez 10 odcinków wcielał się w umierającego na raka mózgu kochanka Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). A przede wszystkim był prawnikiem Pawłem Korzeckim w niezapomnianej Magdzie M.!

Ostatnio mniej chętnie grał w serialach. Niedawną produkcją z udziałem Małaszyńskiego jest serial Mały Grand Hotel, w którym wcielił się w Operatora Adama. Wcześniej na ekranie pojawił się w emitowanym przez TVN Belle Epoque i Wojennych dziewczynach TVP.


×
×