Gwiazda „Na dobre i na złe” na wakacje wybrała nietypowy kierunek. Wiemy, jak odpoczywa Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska, którą uwielbiacie za rolę Wiki z Na dobre i na złe właśnie odpoczywa na zasłużony urlopie. Kierunek, który wybrała na wakacje nikomu z Was nie przyszedłby do głowy! 
Gwiazda "Na dobre i na złe" na wakacje wybrała nietypowy kierunek. Wiemy, jak odpoczywa Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe zrobiła sobie urlop i wyjechała. Dokąd? Aktorka jest teraz tam, gdzie zawsze chciała być. Na Islandii! Ten wybór trochę nas zdziwił. Większość gwiazd wybiera bowiem luksusowe hotele na brzegu egzotycznych plaż. Ekranowa Wiki postawiła tym razem na zwiedzanie, zwiedzanie i jeszcze raz zwiedzanie. A jest co oglądać! Widoki, które publikuje w mediach społecznościowych po prostu zapierają dech w piersiach.

View this post on Instagram

#wakingup (by #brianeno) … Dziś o podróżowaniu po Islandii od strony praktycznej… Koniecznie trzeba zarezerwować dużo czasu, najwiecej, jak się da, bo tu jest tak pięknie, że i tak będzie go za mało. Poza tym czas jest potrzebny, by nie gnać w turystycznym owczym (nomen omen) pędzie, żeby móc się zatrzymać w każdym pięknym miejscu, które pojawi się na horyzoncie, i zjechać w każdą boczną dróżkę w poszukiwaniu kolejnych zachwytów. A jeśli już o jeżdżeniu mowa – auto z napędem na 4×4 to nie fanaberia, tylko konieczność w islandzkich, zmiennych warunkach. O ile oczywiście chce się zobaczyć coś więcej poza najbardziej oczywistymi punktami przy islandzkiej obwodnicy. My dzięki @icepol_car_rental mamy nie tylko bezpieczny i wygodny środek transportu, ale też namiot na dachu (zdjęcie nr 2) i cały potrzebny sprzęt campingowy, bez dodatkowych opłat. Firma nie wymaga wpłacenia kaucji, ani depozytu, dorzuca za to nawigację i mobilne wi-fi. Prowadzona jest przez super sympatycznych ludzi, którzy w wypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów są bardzo pomocni i zawsze do dyspozycji. To też już mamy sprawdzone:) Jeśli więc wybieracie się na Islandię, zobaczcie ich ofertę. I wierzcie mi – zasypianie przy szumie wodospadu i budzenie się z takim widokiem jest doznaniem cudownie uwalniającym… . Iceland ???????? day 2️⃣ ???? #AsHeSeesMe & me _______________ #iceland #roadtrip #4×4 #roadtripiceland #ringroad #traveldiary #traveldiaries #waterfall #skogafoss #skogafosswaterfall #camping

A post shared by Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska) on

Dziś o podróżowaniu po Islandii od strony praktycznej… Koniecznie trzeba zarezerwować dużo czasu, najwięcej, jak się da, bo tu jest tak pięknie, że i tak będzie go za mało – czytamy na jej Instagramie.

Warto zajrzeć na jej profil, bo można poznać miejsca, o których istnieniu nie mieliście wcześniej pojęcia!

Seljavallalaug – najstarszy basen na Islandii, wybudowany w 1923 r. Miał podobno służyć nauce pływania, ale latem woda w nim jest tak ciepła, że zachęca raczej do relaksu, a nie do jakiegokolwiek treningu… Usytuowany pośród wzgórz, w zacisznej dolinie, niewidoczny nawet z prowadzącej do niego ścieżki. To jedno z tych miejsc, dla których warto przyjechać na Islandię, magicznych, odrealnionych. Długo marzyłam o tym, by się tam znaleźć.

A to oczywiście tylko skrawek atrakcji, które zobaczyła na własne oczy:

Seljalandsfoss, jeden z bardzo wielu pięknych wodospadów na wyspie, wyróżnia się tym, że można wejść za ścianę spadającej wody, zobaczyć świat zza świetlistej, wodnej kurtyny.

Choć ta podróż nie ma wiele wspólnego z odpoczynkiem, to aktorka z pewnością zapamięta ją do końca życia! Jest jeszcze jedna ciekawostka, o której powinniście wiedzieć. Być może pamiętacie, że w Na dobre i na złe Wiki i nieżyjący już Adam (Grzegorz Daukszewicz) marzyli o wspólnej podróży na Islandię? Teraz Katarzyna Dąbrowska poniekąd realizuje marzenie swojej bohaterki ze szklanego ekranu.

Zobacz: Znamy datę wielkich premier: „M jak miłość”, „Barw szczęścia” oraz „Na dobre i na złe”. Na widzów czeka prawdziwa niespodzianka!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!


×
×