Gwiazda polskich seriali okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet po 60. w polskim internecie! Też śledzicie ją na Instagramie?

Maria Winiarska to aktorka, mama, żona i królowa internetu! Gwiazda kilku kultowych seriali robi karierę w nowych mediach. Do założenia konta na Instagramie namówiły ją córki! 
Maria Winiarska

Maria Winiarska to gwiazda Przyjaciółek i jeszcze niedawno – Na Wspólnej. Teraz z impetem wraca też do Klanu, bo jako Alicja Marczyńska będzie musiała walczyć z cudownie zmartwychwstałym mężem (Wojciech Wysocki) o majątek. Nowe, sensacyjne odcinki z Marią Winiarską zobaczymy po wakacjach.

Jak Alicja dowie się, że jej były mąż, rzekomo zmarły w wyniku wypadku, jednak żyje? Kobieta w 3509, odcinku Klanu po wakacjach 2019 zadzwoni do Pawła (Tomasz Stockinger), żeby umówić się na spotkanie . Lubicz zaprosi ją do siebie. Podczas kolacji okaże się, że do Polski wróci też niebawem Andrzej…

Kariera na Instagramie

Wynika z tego, że Winiarska w najbliższym czasie często będzie się pojawiała na planie Klanu. Ale aktorstwo to nie jest jedyny obszar na którym winiarska się sprawdza. Na Instagramie jej konto śledzi obecnie 88 tysięcy osób. Tygodnik Wprost umieścił ją na liście najbardziej wpływowych osób po 60. w polskim internecie!

68-letnia gwiazda przyznaje, że sama nie wpadłaby, żeby założyć konto w mediach społecznościowych. Do tego namówiły ją córki Hania i Zosia. Chciały, żeby je obserwować w internecie. I tak Maria sama się wkręciła. Dzięki codziennemu kontaktowi z fanami aktorka odmłodniała.

– Czuję się jak trzydziestolatka. Cofnęłam się w czasie. Instagram zabiera mi sporo czasu, ale daje ogromną frajdę. Ja naprawdę przeżywam drugą młodość! Zaczęłam nareszcie, na stare lata, podobać się sobie. Całe życie byłam zakompleksiona, a dziś nie chcę w sobie niczego zmieniać – wyznała w rozmowie z magazynem Wprost.

Aktorka przyznaje, że już udaje się jej zarabiać na swoich postach, bo zdarza jej się reklamować różne produkty. Ale wciąż dobrze się bawi i uczy się korzystać z możliwości nowych mediów.

A jeszcze kilka lat temu wciąż nie mogła się otrząsnąć po nagłej śmierci ukochanej siostry Basi, także aktorki. Wielbiciele filmu Miś wiedzą dokładnie, że Barbara Winiarska w kultowym filmie grała kioskarkę sprzedającą mięso spod lady. Była też aktorką teatralną. A w latach 70. i 80. Maria i Basia tworzyły estradowy duet i śpiewały piosenki takie jak Boogie woogie dla papugi czy Żaboraba. Basia przerwała jednak swoją karierę, gdy urodziła córkę z porażeniem mózgowym.

Maria jest żoną Wiktora Zborowskiego, ale mąż gości na jej Instagramie bardzo rzadko.

Zobacz: Maria Winiarska wraca do „Klanu”. To będzie najbardziej emocjonujący wątek nadchodzącego sezonu!

Zobacz: Zmartwychwstanie w “Klanie”. Wojciech Wysocki po latach od śmierci swojego bohatera, wrócił do pracy w telenoweli!

Zobacz: Andrzej Wrona pierwszy raz o swoim związku z Zosią Zborowską! Zobaczcie, jak wyglądał debiut pary na salonach [WIDEO]

 


×
×